99,99 ABD doları karşılığında ömür boyu yükseltilebilir 400 GB bulut depolama alanı elde edin

TL;DR: 5 Mart’a kadar Amaryllo Cloud Storage’a ömür boyu abonelik alabilirsiniz(Yeni bir sekmede açılır) (200GB, 2’li paket) 199$ yerine 99,99$ — bu %49 indirim demektir. Her yıl, Tüketici Elektroniği Şovu ortalıkta dolaşıyor ve en kullanışlı yaşam kalitesi teknolojilerinden bazılarını tanıtıyor. Telefonunuzda, dizüstü bilgisayarınızda veya tabletinizde düşük depolama alanı uyarıları görmekten bıktıysanız, CES 2023’te sunulan bulut […]

99,99 ABD doları karşılığında ömür boyu yükseltilebilir 400 GB bulut depolama alanı elde edin

TL;DR: 5 Mart’a kadar Amaryllo Cloud Storage’a ömür boyu abonelik alabilirsiniz(Yeni bir sekmede açılır) (200GB, 2’li paket) 199$ yerine 99,99$ — bu %49 indirim demektir.


Her yıl, Tüketici Elektroniği Şovu ortalıkta dolaşıyor ve en kullanışlı yaşam kalitesi teknolojilerinden bazılarını tanıtıyor. Telefonunuzda, dizüstü bilgisayarınızda veya tabletinizde düşük depolama alanı uyarıları görmekten bıktıysanız, CES 2023’te sunulan bulut depolama seçeneğini deneyin. Amaryllo güvenli bir bulut depolamadır(Yeni bir sekmede açılır) depolama boyutunu istediğiniz zaman yükseltmenizi sağlayan hizmet. 5 Mart 23:59 PT’ye kadar 99,99 ABD Doları (kayıtlı 199 ABD Doları) karşılığında Amryllo’ya ömür boyu abonelik aldığınızda 400 GB ile başlayabilirsiniz.

Kullanımı kolay güvenli bulut depolama

Sadece bir kez ödeyin ve telefonunuzu bir su birikintisine düşürürseniz tüm fotoğraflarınızı, önemli dosyalarınızı, videolarınızı ve kaybetmek istemediğiniz diğer her şeyi koyabileceğiniz bir yere sahip olun. Diğer bulut depolama hizmetlerine kıyasla Amaryllo’nun en önemli avantajlarından biri(Yeni bir sekmede açılır) sıfır bilgi politikasıdır. Çevrimiçi olarak kaydettiklerinizi görebilen tek kişi sizsiniz ancak bu, paylaşamayacağınız anlamına gelmez. En fazla 10 kullanıcıyı kendi özel depolama alanınızın keyfini çıkarmaya davet edebilirsiniz.

Alanı paylaşıyor olsanız bile, davetli misafirleriniz dosyalarınızı göremez ve siz de onlarınkini göremezsiniz. Ve herkesin tek bir sürücüye yükleme yapmasıyla işler biraz sıkışıklaşmaya başlarsa, her zaman yükseltme yapabilir ve daha fazla alana sahip olabilirsiniz.

Eski tabletinizin her an bozulabileceğinden mi endişeleniyorsunuz? Amaryllo, iOS, Android, Mac ve Windows dahil herhangi bir cihazdan yedekleme yapmanızı sağlar. Hatta aynı anda birden fazla dosya yükleyebilir ve 999 adede kadar cihaz bağlayabilirsiniz.

Dosyalarınız yüklendikten sonra bunları manuel olarak arayabilir veya albümleri düzenlemek veya belirli resimleri bulmak için Amaryllo’nun yapay zeka destekli akıllı arama özelliğini kullanabilirsiniz. Bu depolamanın ömür boyu size ait olacağını düşünürsek, birkaç yıl önce sakladığınızı bildiğiniz bir fotoğrafı bulmaya çalışıyorsanız bu oldukça yardımcı olabilir.

Ömür boyu paylaşılabilir bulut depolama alanından tasarruf edin

CES özellikli Amaryllo Bulut Depolama 200 GB İkili Paketi edinin(Yeni bir sekmede açılır) sadece 99,99 $ (kayıtlı 199 $). İndirim 5 Mart 23:59 PT’de sona eriyor — kupon kodu gerekmez.

Fiyatlar değişebilir.

Teknory