En iyi Nintendo Switch yerleştirme istasyonu anlaşması

TL;DR: 19 Mayıs’tan itibaren, bu üçü bir arada yedek Nintendo Switch dock’a sahip olun(yeni bir sekmede açılır) sadece 19,99 $ — liste fiyatından %16 indirimli. Nintendo Switch, hareket halindeyken oyun oynamak için harikadır, ancak onu büyük bir ekrana bağlamak istiyorsanız, bir bağlantı istasyonuna ihtiyacınız olacaktır. Switch’inizle birlikte gelen hantal dock’u yanınızda taşımak yerine şık, modern […]

En iyi Nintendo Switch yerleştirme istasyonu anlaşması

TL;DR: 19 Mayıs’tan itibaren, bu üçü bir arada yedek Nintendo Switch dock’a sahip olun(yeni bir sekmede açılır) sadece 19,99 $ — liste fiyatından %16 indirimli.


Nintendo Switch, hareket halindeyken oyun oynamak için harikadır, ancak onu büyük bir ekrana bağlamak istiyorsanız, bir bağlantı istasyonuna ihtiyacınız olacaktır. Switch’inizle birlikte gelen hantal dock’u yanınızda taşımak yerine şık, modern bir yedek Switch dock’a sahip olabilirsiniz.(yeni bir sekmede açılır) bu, alanın bir kısmında da aynı şekilde çalışır.

Üçü bir arada Nintendo Switch Yerleştirme İstasyonu cebinize sığacak kadar küçüktür ve yalnızca 19,99 ABD dolarıdır (kayıtlı 24 ABD doları).

Daha küçük bir yerleştirme istasyonuna geçin

İster valizinizde yerden tasarruf etmeye çalışın, ister evinizde daha kompakt bir konsol isteyin, bu Nintendo Switch bağlantı istasyonu(yeni bir sekmede açılır) işi çok daha küçük bir pakette halleder.

Çoklu bağlantı noktası tasarımı, 4K 30HZ HDMI, USB-C PD 100W ve 5GBps USB 3.0 için bağlantı noktalarına kolay erişim sağlar. Bunlar, orijinal Switch Dock’un içinde bulacağınız bağlantı noktalarının aynısıdır, ancak artık onlara ulaşmak için bir kapak açmanız gerekmez. Ayrıca, bu yuva süper hafiftir ve cebinize veya çantanıza bile sığabilir. Yoldayken bu, Switch’inizi şarj olurken otel TV’lerine bağlayabileceğiniz anlamına gelir. Taşınabilir bir monitör getirin ve oynayabilirsiniz Krallığın Gözyaşları nereye istersen.

Bu yerleştirme istasyonu yalnızca Nintendo Switch ile çalışmıyor. Ayrıca telefonlar ve diğer USB-C cihazlarıyla da uyumludur. Bir sonraki tatilinizde ne izleyeceğinizi düşünmenize gerek yok. Sadece bir HDMI kablosu getirin ve telefonunuzu TV’ye bağlayın. Biraz taşınabilir üretkenliğe ihtiyacınız varsa, bir Bluetooth klavye ve fare çıkarın ve telefonunuzu mobil iş istasyonunuzun merkezine çevirin.

Nintendo Switch’inizi yeni bir yuva ile yükseltin

Yükseltilmiş yerleştirme istasyonuyla Nintendo Switch’inize yeni, modern bir görünüm kazandırın.

Üçü bir arada Nintendo Switch Yerleştirme İstasyonunu edinin(yeni bir sekmede açılır) 19,99 $ (kayıt 24 $) için satışta.

Fiyatlar değişebilir.

Teknory

Tepkiniz nedir?

like

dislike

love

funny

angry

sad

wow