HBO’dan The Last Of Us: Young Mazino 2. Sezonda Jesse’yi Canlandıracak

Naughty Dog ve HBO, Young Mazino’yu Jesse rolüne seçti. Bizden geriye kalanlar’ ikinci sezon. Bu, dünkü Kaitlyn Dever’in (Akıllı kitap, Kimse Seni Kurtaramayacak) dizinin ikinci sezonunda Abby’yi oynayacak. Bilmeyenler için Jesse, The Last of Us Part II’de Ellie’nin arkadaş dediği karakterlerden biri ve hiçbir şeyi bozmadan, karakteri arkadaşlık adına oldukça uzun bir yolculuğa çıkıyor. Manzino […]

HBO’dan The Last Of Us: Young Mazino 2. Sezonda Jesse’yi Canlandıracak

Naughty Dog ve HBO, Young Mazino’yu Jesse rolüne seçti. Bizden geriye kalanlar’ ikinci sezon. Bu, dünkü Kaitlyn Dever’in (Akıllı kitap, Kimse Seni Kurtaramayacak) dizinin ikinci sezonunda Abby’yi oynayacak.

Bilmeyenler için Jesse, The Last of Us Part II’de Ellie’nin arkadaş dediği karakterlerden biri ve hiçbir şeyi bozmadan, karakteri arkadaşlık adına oldukça uzun bir yolculuğa çıkıyor. Manzino Netflix’te rol aldı Biftek Geçen yıl yayınlanan dizide SZA’nın “Snooze” adlı müzik videosunda yer aldı. Diğer krediler şunları içerir: Savurgan Oğul, Dram Yüksek, Trinity’nin Zaferi, Ve İyi Çocuk.

Naughty Dog’un PlayStation’daki Last of Us serisinin hayranları HBO’nun ikinci sezonunu sabırsızlıkla bekliyor Bizden geriye kalanlar. İlk sezon, ilk oyunun olaylarını ve onun Left Behind DLC’sini kapsayan geçen yılın Ocak ayında çıktı. HBO, dizinin gelecek yıl gösterime girmesi planlanan ikinci sezonunun olacağını hemen doğruladı.

İlk sezonu çok sevdik ve bu ayın sonlarında yeniden düzenlenecek olan The Last of Us Part II’ye nasıl uyarlanacağını görmek için sabırsızlanıyoruz. Görünüşe göre biz de yalnız değiliz – Bizden geriye kalanlar’ prömiyer, HBO’nun 2010’dan bu yana en büyük ikinci çıkışıydı ve izleyiciler tüm sezon boyunca buralardaydı.

İlk sezonu Bizden geriye kalanlar şimdiden sekiz Emmy ödülü kazandı ve önümüzdeki hafta ödül töreninin son gecesi yayınlandığında serinin hazır olduğu başka Emmy ödülleri de var. Daha fazlası için okuyun oyun Bilgilendiricisi The Last of Us’ın incelemesini yapın ve ardından okuyun oyun Bilgilendiricisi The Last of Us Part II’nin incelemesi.


Bu oyuncu seçimi hakkında ne düşünüyorsunuz? Aşağıdaki yorumlarda bize bildirin!

Teknory