9Now nasıl ücretsiz izlenir?

%49 TASARRUF EDİN: ExpressVPN ile dünyanın her yerinden 9Now’un engellemesini kaldırın. Bir yıllık abonelik ExpressVPN 82,82 £ karşılığında satışta ve fazladan üç ay ücretsiz – sınırlı bir süre için %49 indirim içeriyor. Bu plan para iade garantisi ile birlikte gelir. 9Now, bazı ciddi derecede etkileyici canlı akış, yakalama ve isteğe bağlı içerikle Avustralya’daki en popüler […]

9Now nasıl ücretsiz izlenir?

%49 TASARRUF EDİN: ExpressVPN ile dünyanın her yerinden 9Now’un engellemesini kaldırın. Bir yıllık abonelik ExpressVPN 82,82 £ karşılığında satışta ve fazladan üç ay ücretsiz – sınırlı bir süre için %49 indirim içeriyor. Bu plan para iade garantisi ile birlikte gelir.


9Now, bazı ciddi derecede etkileyici canlı akış, yakalama ve isteğe bağlı içerikle Avustralya’daki en popüler akış platformlarından biridir. Ayrıca, 2023’te The Ashes için eksiksiz yayın haklarına sahip tek ücretsiz hizmettir ve bu, VPN’i olan herkes için çok ilgi çekici olacaktır.

VPN’ler akış platformlarına nasıl bağlanır? Bir VPN kullanmıyorsanız, 9Now’a yalnızca Avustralya’dan bağlanıyorsanız erişebilirsiniz. Bu siber güvenlik hizmetleriyle, dünyanın dört bir yanından akış sitelerine erişebilirsiniz.

9Now nasıl ücretsiz izlenir?

VPN’ler gerçek IP adresinizi gizleyebilir ve sizi başka bir ülkedeki bir sunucuya bağlayabilir, yani 9Now gibi akış sitelerini dünyanın herhangi bir yerinden erişim sağlamaları için kandırabilirsiniz. Bu zor gelebilir, ancak süreç aslında gerçekten hızlı ve kolaydır.

9Now’un engelini kaldırmak ve dünyanın herhangi bir yerinden izlemek için şu basit adımları uygulamanız yeterlidir:

 1. Akış dostu bir VPN için kaydolun

 2. Uygulamayı istediğiniz cihaza indirin (en iyi VPN’lerin Windows, Mac, iOS, Android, Linux ve daha fazlası için uygulamaları vardır)

 3. Uygulamayı açın ve Avustralya’daki bir sunucuya bağlanın

 4. 9Now’a kaydolun — yalnızca birkaç ayrıntı ve bir Avustralya posta kodu eklemeniz yeterlidir (çevrimiçi örnekler bulmak kolaydır)

 5. 9Now’u dünyanın her yerinden izleyin

Akış sitelerinin engellemesini kaldırmak için en iyi VPN’ler ücretsiz değildir, ancak genellikle ücretsiz denemeler veya para iade garantisi sunarlar. Bu teklifleri kullanarak, paranızı tamamen taahhüt etmeden 9Now’un engellemesini kaldırabilir ve izleyebilirsiniz. Bu elbette uzun vadeli bir çözüm değil, ancak The Ashes’ı veya en sevdiğiniz programı hiçbir şey harcamadan izlemeniz için size zaman veriyor.

9Now’a kalıcı erişim istiyorsanız, bir VPN’e abone olmanız ve aboneliğinizi sürdürmeniz gerekir. Neyse ki, 9Now için en iyi VPN sınırlı bir süre için satışta.

9Now için en iyi VPN nedir?

ExpressVPN akış söz konusu olduğunda yenmek zor. Bu yüksek hızlı hizmet, çeşitli nedenlerle akış sitelerinin engellemesini kaldırmak için en iyi seçimdir:

 • Avustralya dahil 94 ülkede sunucular

 • iPhone, Android, Windows, Mac ve daha fazlası dahil olmak üzere tüm büyük cihazlarda bulunan kullanımı kolay uygulama

 • Verilerinizi ve kimliğinizi korumak için kayıt tutmama politikası

 • Etkileyici akış hızları

 • En fazla beş eşzamanlı bağlantı

 • 30-gün para iade garantisi

Bir yıllık abonelik ExpressVPN 82,82 £ karşılığında satışta olup, liste fiyatından %49 tasarruf etmenizi sağlar. Bu indirimli plan, fazladan üç aylık kapsama alanı ve bir yıllık ücretsiz sınırsız bulut yedeklemesi içerir. Aboneler ayrıca 30 günlük para iade garantisi alırlar, böylece 9Now’da yayın yaptıktan sonra yatırımınızı geri kazanabilirsiniz.

ExpressVPN ile 9Now’u ücretsiz izleyin.

Teknory