En ucuz TV’ler: İyi incelenmiş 4K TV’ler (neredeyse) her boyutta 500 doların altında

Sahte gibi görünecek kadar ucuz TV anlaşmaları, Kara Cuma’nın modern bir ayağıdır. Walmart’ın kapı kırıcıları genellikle hücuma öncülük eder. Elbette, TV kontrol listenizin en üstündeki madde işareti fiyatsa, bu anlaşmalara atlayın. Ancak, en ucuz TV’ler hakkında sorulması gereken şu soruyu düşünelim: Bir yıl sonra berbat olduğuna karar verirseniz ve değiştirmek istiyorsanız, bu TV gerçekten o […]

En ucuz TV’ler: İyi incelenmiş 4K TV’ler (neredeyse) her boyutta 500 doların altında

Sahte gibi görünecek kadar ucuz TV anlaşmaları, Kara Cuma’nın modern bir ayağıdır. Walmart’ın kapı kırıcıları genellikle hücuma öncülük eder.

Elbette, TV kontrol listenizin en üstündeki madde işareti fiyatsa, bu anlaşmalara atlayın. Ancak, en ucuz TV’ler hakkında sorulması gereken şu soruyu düşünelim: Bir yıl sonra berbat olduğuna karar verirseniz ve değiştirmek istiyorsanız, bu TV gerçekten o kadar çok mu çalıyor?

Sıkı bütçeniz varsa biraz daha esnek — örneğin 200$’ın üzerinde, ancak yine de 500$’ın altında — hala bir satış sezonuna kadar beklemeyi gerektirmeyen çok sayıda sağlam yükseltme seçeneğiniz var. Boyutuna bağlı olarak, 500 doların altında düzgün bir TV bulmak zor değil. Ancak izleme veya oyun deneyiminizi mümkün olduğunca üst düzey yapan faktörlerin (renk doygunluğu, parlaklık, kontrast, duyarlılık gibi) karşılaştırılması olabilir. Sizin için daraltmak için buradayız.

Bir TV için iyi bir fiyat nedir?

Bu cevap, elbette, herkese uyan tek bir beden değildir – veya daha doğrusu, her bedene uyan tek bir fiyat değildir.

2023’te fiyatın kapsadığı boyut aralığı nedeniyle bu listenin bütçesini 500 ABD Doları olarak sınırladık. Bir ton iyi 55 inç veya daha küçük TV, indirimde olmasalar bile 500 ABD Doları fiyat noktasının altına düşüyor. birkaç iyi 65 inçlik model. 500 dolardan daha ucuza satılan 75 inçlik bir TV bulmak daha zor bir iştir.

TV’ler sandığınızdan daha sık indirimde

İyi haber şu ki, neredeyse her zaman 500 doların altında düşündüğünüzden daha fazla seçeneğiniz oluyor çünkü TV’ler sürekli indirimde. (Bu TV anlaşmalarını haftalık olarak takip ediyoruz.) Best Buy veya Walmart’ta neredeyse her zaman 600 $, 700 $ ve hatta 800 $’lık 4K TV’leri sadece canları istediğinden 500 $’ın altında bulabilirsiniz. sen aramadıkça the kesinlikle bulabileceğiniz en ucuz TV, Black Friday veya Prime Day’i beklemek için çok az neden var.

Bir satış fiyatının bu listedeki çeşitlilik üzerindeki etkisini göz önünde bulundurarak, tam fiyatı 500 doların altına düşen TV modellerini ve indirimdeyken sıklıkla 500 doların altına düşen TV modellerini dahil ettik. Bu fiyat yalnızca bir anlaşma ile ortaya çıkarsa, bunu TV’nin “en uygun” kategorisinde not ederiz.

75 inçlik bir bütçeniz varsa, bütçenizi 50$ veya tercihen 100$ artırmanız satın alma havuzunuzda ciddi bir fark yaratacaktır.

İster tam fiyat ödemek zorunda olun, ister daha iyi bir modelin indirimini bekleyin veya bütçenizi birkaç dolar aşmaya istekli olun, size önerilerimiz var. İşte 2023’te 500 doların altına alabileceğiniz en iyi TV’ler:

Teknory