Absürd Bir Yayın Slugfest, 32 Ülkede 1 Numarayı Geride Bıraktı

Prime Video aracılığıyla Utanmaz sinema çöplüğünden keyif almanın bir zararı yok ve mahalledeki en yeni çılgınlıklardan biri de ateşli aşk romanlarını – özellikle Wattpad’de çıkanları – uzun metrajlı filmlere dönüştürmek. Kesinlikle işe yarayan bir formül. Mükemmel Bağımlılık en sonuncusu buharlı bir zafer parıltısıyla geliyor. Başına FlixPatrolClaudia Tan’ın kitabının uyarlaması, Prime Video listelerini fethetmek için sadece […]

Absürd Bir Yayın Slugfest, 32 Ülkede 1 Numarayı Geride Bıraktı

Prime Video aracılığıyla

Utanmaz sinema çöplüğünden keyif almanın bir zararı yok ve mahalledeki en yeni çılgınlıklardan biri de ateşli aşk romanlarını – özellikle Wattpad’de çıkanları – uzun metrajlı filmlere dönüştürmek. Kesinlikle işe yarayan bir formül. Mükemmel Bağımlılık en sonuncusu buharlı bir zafer parıltısıyla geliyor.

Başına FlixPatrolClaudia Tan’ın kitabının uyarlaması, Prime Video listelerini fethetmek için sadece 24 saat sürdü ve 81 ülkede ilk 10’a rahatça yerleşerek platformun küresel listelerinde en çok izlenen bir numaralı film olarak çıkış yaptı. 32 tanesinde zirveyi garantilemek için rekabeti geride bıraktı.

mükemmel bağımlılık
Prime Video aracılığıyla

Popüler alt türden bekleyeceğiniz tüm kutuları işaretleyerek, Mükemmel Bağımlılık güzel insanlardan oluşan bir kadroyu ihanet, kalp kırıklığı, şehvet ve çeşitli soyunma durumlarıyla dolu saçma sapan bir olay örgüsüne sokarak şablonu bir tee’ye kadar takip eder. Korku Sokağı çıkış yapan Kiana Madeira, erkek arkadaşının onu aldattığını keşfeden saygın bir boks antrenörünü oynuyor.

Yine de sadece kimseyle değil, kendi kız kardeşiyle. Doğal olarak, bu, Ross Butler’ın Kayden’ını vekili olması için eğitmeye başlamasına neden oluyor, tek amacı, meraklı kavgacının kafese girmesi ve sadakatsiz eski sevgilisini dövmesi. Şaşırtıcı bir şekilde, fikir tartışması yapan ortaklar arasında kıvılcımlar uçmaya başlar ve medyumun çok sevdiği aşk üçgenlerinden birini yaratır.

Mükemmel Bağımlılık ödül kazanmayacak öyle diyelim ama hedef kitlenin her istediğini yerine getiriyor ki bu çok fazla.

Teknory