iOS 17, iPhone’unuzun Kilit Ekranını Akıllı Bir Ekrana Dönüştürebilir

Amazon’un Fire serisi ekonomik Android tabletleri, tek bir geçişle etkinleştirilebilen bir Gösteri modu ile birlikte gelir. Açıldığında, bağlı tüm akıllı ev cihazlarınız için hava durumunu, öne çıkan haberleri, Alexa yanıtlarını, Amazon Prime Videolarını ve kontrolleri gösterir. Apple’ın planladığı iOS 17 özelliği kulağa kullanışlı gelse de Siri’yi kilit ekranına getirerek çifte görev yapabilir. Özellik geliştirme ritmiyle […]

iOS 17, iPhone’unuzun Kilit Ekranını Akıllı Bir Ekrana Dönüştürebilir

Amazon’un Fire serisi ekonomik Android tabletleri, tek bir geçişle etkinleştirilebilen bir Gösteri modu ile birlikte gelir. Açıldığında, bağlı tüm akıllı ev cihazlarınız için hava durumunu, öne çıkan haberleri, Alexa yanıtlarını, Amazon Prime Videolarını ve kontrolleri gösterir.

Apple’ın planladığı iOS 17 özelliği kulağa kullanışlı gelse de Siri’yi kilit ekranına getirerek çifte görev yapabilir. Özellik geliştirme ritmiyle ilgili olarak Google Asistan veya Alexa söz konusu olduğunda Siri göreceli olarak geride kaldı. Ayrıca, üretken yapay zekanın gelişi, öngörülebilir gelecekte amacına yardımcı olmuyor. Kilit ekranında daha anlamlı bir entegrasyon, çekiciliğini artırabilir.

Yeni söylenti, Apple’ın temelde bir HomePod hoparlör tabanına bağlı bir iPad olan akıllı bir ekran planladığını iddia eden eski raporlarla uyumludur. Apple’ın ayrıca iOS 17 ile birlikte kontrol merkezindeki iyileştirmeler ve Dynamic Island’daki bazı işlevsel iyileştirmelerin yanı sıra yeni bir günlük kaydı uygulaması sunması bekleniyor. Apple’ın, merakla beklenenden önce derin AR / VR entegrasyonunun yanı sıra iOS 17’de daha fazla kilit ekranı özelleştirme seçeneği hazırladığı söyleniyor. kulaklık lansmanı.

Teknory

Tepkiniz nedir?

like

dislike

love

funny

angry

sad

wow