AC Mirage Oyuncu Sayısı, En Büyük Yeni Nesil Ubisoft Lansmanı Olan Origins ve Odyssey ile Uyumlu

Assassin’s Creed Mirage geçen hafta PlayStation, Xbox ve PC’de çıktı ve hem eleştirmenler hem de hayranlar serinin köklerine dönüşünden oldukça memnun. Basim’in yer aldığı Assassin’s Creed Origins, Odyssey ve Valhalla’dan farklı olarak Mirage, önceki açık dünya RPG’lerinden farklı olarak daha küçük, daha yoğun bir maceradır. Şimdi, yaklaşık bir hafta sonra Ubisoft, Mirage’ın oyuncu sayısının Origins […]

AC Mirage Oyuncu Sayısı, En Büyük Yeni Nesil Ubisoft Lansmanı Olan Origins ve Odyssey ile Uyumlu

Assassin’s Creed Mirage geçen hafta PlayStation, Xbox ve PC’de çıktı ve hem eleştirmenler hem de hayranlar serinin köklerine dönüşünden oldukça memnun. Basim’in yer aldığı Assassin’s Creed Origins, Odyssey ve Valhalla’dan farklı olarak Mirage, önceki açık dünya RPG’lerinden farklı olarak daha küçük, daha yoğun bir maceradır. Şimdi, yaklaşık bir hafta sonra Ubisoft, Mirage’ın oyuncu sayısının Origins ve Odyssey ile uyumlu olduğunu açıkladı. Ayrıca Mirage, satış açısından Ubisoft’un en büyük yeni nesil lansmanıdır.

Haberin yanı sıra Ubisoft, Mirage oyuncularının sadece altı günde neler başardığına dair bazı eğlenceli istatistikler de açıkladı:

  • Bağdat’ın çatılarında parkur yaparak 479 yıl geçirdik
  • 60 milyon İnanç Sıçraması
  • 1,2 milyon sokak kedisi evcil hayvan

Ubisoft’un açıklamasında, “Assassin’s Creed Origins ve Assassin’s Creed Odyssey gibi geçmişteki başarılı oyunlarla aynı doğrultuda olan oyuncu sayısıyla, olumlu tepkilerden dolayı gurur duyuyoruz” deniyor. “Assassin’s Creed Mirage’ın Ubisoft’ta (PS5, Xbox Series X/S) bugüne kadar birim satışları açısından en büyük Yeni Nesil lansmanı olduğunu da paylaşmaktan gurur duyuyoruz. Bordeaux Studio’yu ve projedeki tüm ortaklarını büyük tebrikler bu başarı için.”

Biz oyunda harika zaman geçirdim ve nedenini okuyabilirsiniz oyun Bilgilendiricisi Assassin’s Creed Mirage incelemesi. Hala oynuyorsanız veya yakında oyuna girmeyi planlıyorsanız mutlaka okuyun oyun Bilgilendiricisi Assassin’s Creed Mirage ipuçları ve püf noktaları. Bundan sonra Basim’in seslendirme sanatçısı Lee Majdoub ile yaptığımız röportajı okuyun.


Assassin’s Creed Mirage’ı oynadın mı? Aşağıdaki yorumlarda bunun hakkında ne düşündüğünüzü bize bildirin!

Teknory

Tepkiniz nedir?

like

dislike

love

funny

angry

sad

wow