Kahvaltı Hayallerinizi Xbox Series S Ekmek Kızartma Makinesiyle Güçlendirin

İlk olarak Xbox Series X mini buzdolabı vardı ve şimdi Series S, ekmek kızartma makinesi biçiminde kendi cihazına kavuşuyor. Ekmek bir daha asla eskisi gibi olmayacak. Şu anda satışta olan resmi lisanslı S Serisi ekmek kızartma makinesiyle gözlerinize ziyafet çekin. Walmart. Yenilikçi cihaz, kalın ekmek dilimlerini, simitleri, waffle’ları, İngiliz keklerini ve muhtemelen gerçekten sadık olanlar […]

Kahvaltı Hayallerinizi Xbox Series S Ekmek Kızartma Makinesiyle Güçlendirin

İlk olarak Xbox Series X mini buzdolabı vardı ve şimdi Series S, ekmek kızartma makinesi biçiminde kendi cihazına kavuşuyor. Ekmek bir daha asla eskisi gibi olmayacak.

Şu anda satışta olan resmi lisanslı S Serisi ekmek kızartma makinesiyle gözlerinize ziyafet çekin. Walmart. Yenilikçi cihaz, kalın ekmek dilimlerini, simitleri, waffle’ları, İngiliz keklerini ve muhtemelen gerçekten sadık olanlar için çoğu PlayStation diskini kızartmak için geniş bir yuvaya sahiptir. Fırın, zarif bir dokunuşla, karbonhidrat alımınıza lezzetli bir kurumsal marka dokunuşu katmak için yiyeceğin üzerindeki Xbox logosunu kızartıyor.

Ekmek kızartma makinesinde ayrıca diğer avantajların yanı sıra dijital LED geri sayım sayacı, kızartmanın kişiselleştirilmesi için altı ayarlı renk seçme kadranı, çıkarılabilir kırıntı tepsisi, otomatik sıcaklık kontrolü ve hoş dokunuşlu bir dış yüzey bulunur. Harika bir cihaz olmasına rağmen, kaç kişinin S Serisini arkadaşlarından/ailesinden hediye olarak talep edeceğini ve bunun yerine özenle gizlenmiş bu mutfak aksesuarını alacağını merak etmeden duramıyorum.

İlgilenenler Xbox Series S ekmek kızartma makinesini 39,99 dolara satın alabilirler.

Teknory

Tepkiniz nedir?

like

dislike

love

funny

angry

sad

wow