Niji Journey uygulaması Midjourney’in ilk uygulama deneyimidir: Şimdi indirin

Andy Walker / Android Otoritesi TL;DR Artık Midjourney araçlarına yeni bir uygulama aracılığıyla erişebilirsiniz. Niji Journey, hizmeti anime karakterleri ve sahneleri oluşturmak için kullanıyor. Uygulama ücretsiz olarak indirilebilir ancak Midjourney aboneliğine ihtiyacınız olacak. Midjourney, piyasadaki en iyi AI görüntü oluşturma araçlarından biridir. Kullanımı kolaydır ve mükemmel sonuçlar verir. Şimdiye kadar işlevselliği Discord sohbet uygulamasıyla sınırlıydı. […]

Niji Journey uygulaması Midjourney’in ilk uygulama deneyimidir: Şimdi indirin

Andy Walker / Android Otoritesi

TL;DR

  • Artık Midjourney araçlarına yeni bir uygulama aracılığıyla erişebilirsiniz.
  • Niji Journey, hizmeti anime karakterleri ve sahneleri oluşturmak için kullanıyor.
  • Uygulama ücretsiz olarak indirilebilir ancak Midjourney aboneliğine ihtiyacınız olacak.

Midjourney, piyasadaki en iyi AI görüntü oluşturma araçlarından biridir. Kullanımı kolaydır ve mükemmel sonuçlar verir. Şimdiye kadar işlevselliği Discord sohbet uygulamasıyla sınırlıydı. Artık ilk uygulama deneyimiyle Midjourney’in tadına varabilirsiniz.

Tespit edildiği gibi VentureBeatNiji Journey uygulaması, metin komutlarından anime karakterleri ve sahneler oluşturmak için Midjourney’in üretken yapay zekasını kullanıyor. Her ne kadar bu uygulama ağırlıklı olarak anime severlere yönelik olsa ve yalnızca Midjourney tarafından geliştirilmemiş olsa da, belirli bir modu açarak normal görüntüler üretebilirsiniz.

niji yolculuğu yolculuk ortası uygulaması

Andy Walker / Android Otoritesi

Baş döndürücü derecede geniş bir ayar ve özellik yelpazesi var, ancak uygulama bunları mantıklı bir şekilde sunarak mükemmel bir iş çıkarıyor. Kullanıcılar iki görüntüyü tek bir görüntüde birleştirebilir, arka plan ayrıntılarına veya karakter özelliklerine ince ayar yapabilir, bir görüntünün ölçeğini yükseltebilir veya bir sahneyi yakınlaştırabilir ve çeşitli animasyon stilleri arasında geçiş yapabilir. Ayrıca topluluk tarafından oluşturulan görsellerden oluşan bir yayına da göz atabilirsiniz.

Özellikle, uygulamayı indirmek ücretsizdir ve başlangıçta 20 ücretsiz nesile sahip olacaksınız. Ancak bunun ötesindeki hizmeti kullanmak için Midjourney’in kendisi için ödeme yapmanız gerekecektir. Eski kullanıcılar uygulamanın özelliklerine erişmek için Discord ayrıntılarını kullanabilir.

Resmi Midjourney uygulaması nerede?

Midjourney kendi uygulamasını yayınlamayı düşünüyor ancak şirket, uygulamanın piyasaya sürülmesi için bir zaman çizelgesi sunmuyor. Bununla birlikte, hizmete bu ay 4.000 x 4.000 çözünürlüklü görseller için lüks bir ayar ve kullanıcılar için daha fazla stil ayarı gibi bazı yeni özellikler kazandırılması planlanıyor.

Niji Journey, en azından şimdilik telefonunuzda Midjourney’e en yakın olanıdır. Aşağıdan Android veya iOS için indirin.

Niji Journey uygulaması Midjourney’in ilk uygulama deneyimidir: Şimdi indirin

Teknory

Tepkiniz nedir?

like

dislike

love

funny

angry

sad

wow