Adam Driver, ’65’ için Super Bowl Fragmanında Dinos ile Savaşıyor

Sony Pictures Entertainment aracılığıyla fotoğraf Hollywood’un en büyük gişe rekorları kıran filmlerinin fragmanları, Super Bowl 2023 boyunca yoğun ve hızlı bir şekilde akmaya başladı; 65Adam Driver’ın bir dizi bilimkurgu silahı kullanarak dinozorlarla tepeden tırnağa mücadele ettiğini gösteriyor. hale oyun. Halihazırda döngüde değilseniz, arkasındaki öncül 65 hem tarih öncesi hem de fütüristik, insanlık tarihini yeniden yazan […]

Adam Driver, ’65’ için Super Bowl Fragmanında Dinos ile Savaşıyor

Sony Pictures Entertainment aracılığıyla fotoğraf

Hollywood’un en büyük gişe rekorları kıran filmlerinin fragmanları, Super Bowl 2023 boyunca yoğun ve hızlı bir şekilde akmaya başladı; 65Adam Driver’ın bir dizi bilimkurgu silahı kullanarak dinozorlarla tepeden tırnağa mücadele ettiğini gösteriyor. hale oyun.

Halihazırda döngüde değilseniz, arkasındaki öncül 65 hem tarih öncesi hem de fütüristik, insanlık tarihini yeniden yazan heyecan verici bir kitap. şekillendirdiği evrende Sessiz Bir Yer yazarlar Scott Beck ve Bryan Woods (ikisi de yönetmenlik yapıyor), insanlar yeni bir yuva arayan yıldızlararası gezginler.

Günümüzden 65 milyon yıl önce, bir yıldız gemisi dinozorların egemen olduğu ve düşmanca bir Dünya’ya düşüyor. Mills (Adam Driver) ve Koa (Ariana Greenblatt) gemide hayatta kalan tek kişilerdir ve ikili, alışılmadık ve tehlikeli bir bölgede hayatta kalmak için ellerinden gelenin en iyisini yapmak için bir dizi bilim kurgu aleti ve silahı kullanır.

Sony, bu filmde hem kamera önünde hem de perde arkasında yıldız gücüyle her şeyi yaptı; ünlü korku dehası Sam Raimi yapımcılığa imza attı ve müzik, ünlü besteci Danny Elfman’ın zihninden geldi.

Diğer Super Bowl ağır vurucuları arasında, uzun bir ilk fragman vardı. Flaş, ve yeni bir bakış Transformers filmi, gece ilerledikçe gelecek çok daha fazlası ile.

65 crash, önümüzdeki ay 10 Mart 2023’te sinemalarda olacak.

Teknory