Yeterince Kullanılmayan Bir MCU Favorisi ‘The Marvels’ İçin Geri Dönüyor Tüm Nefreti Ortadan Kaldırıyor

Son zamanlarda MCU söylentilerinin savurganlığı, yenilenmiş bir heyecan ve yutturmaca duygusuna ilham vermiş gibi görünüyor. Harikalar. İle Gizli İstila devam eden ve Loki ikinci sezon hala gelecek, gelen Kaptan Marvel devam filmi, son zamanlarda Marvel hayranlarının düşüncelerinin ön saflarında yer almıyor, ancak 2023’ün en çok beklenen süper kahraman filmlerinin zirvesine çıktığını gören bazı ilgi çekici […]

Yeterince Kullanılmayan Bir MCU Favorisi ‘The Marvels’ İçin Geri Dönüyor Tüm Nefreti Ortadan Kaldırıyor

Son zamanlarda MCU söylentilerinin savurganlığı, yenilenmiş bir heyecan ve yutturmaca duygusuna ilham vermiş gibi görünüyor. Harikalar. İle Gizli İstila devam eden ve Loki ikinci sezon hala gelecek, gelen Kaptan Marvel devam filmi, son zamanlarda Marvel hayranlarının düşüncelerinin ön saflarında yer almıyor, ancak 2023’ün en çok beklenen süper kahraman filmlerinin zirvesine çıktığını gören bazı ilgi çekici yeni istihbarat sayesinde bu durum şimdi değişti.

Ayrıntıları burada tekrar etmeyeceğim, böylece spoilerfobikler korkmadan okumaya devam edebilirler, ancak sözde bir arıza olduğunu söylemek yeterli. Harikalar Kredi sonrası sahne sızdırıldı ve görünüşe göre, girişlerinden bu yana ne yazık ki yeterince kullanılmayan anlık MCU favorisinin dizide görüneceğini ve bu da gelecekteki projelerde onlar için daha büyük şeyler kuracağını ortaya koyuyor.

Hiç şüphe yok ki bunun viral bir anketin neden olduğu gerçeğiyle bir ilgisi var. Harikalar herkes DC’ninkinden daha büyük bir yaklaşan muamele olarak gördüğü için Twitter’da trend olmak mavi böcek Ve Aquaman ve Kayıp Krallık ve Sony’nin Avcı Kraven.

Bazıları için, başından beri yığının tepesindeydi.

Diğerleri kendi seçimlerine neredeyse şaşırmış görünüyor.

Tamam, gerçekten heyecanlı olsak bile Harikalarmuhtemelen bu rekabet kolaylaşıyor.

Eller yukarı olmasına rağmen, mavi böcek aynı zamanda biraz da sevgi alıyor.

Reese Witherspoon onun neden bahsettiğini biliyor.

Aktristen nefret edenlerin abartılı ilgisi, Brie Larson’ın son derece tartışmalı bir figür olduğunu düşündürebilir, ancak onun yön vermeyi başaran Oscar ödüllü bir yıldız olduğunu unutmayalım. Kaptan Marvel 2019’da gıpta ile bakılan 1 milyar doları geçti. Harikalar 2023’te çıkacak en çok beklenen çizgi roman filmi.

10 Kasım’da piyasaya sürülecek oyunu kaçırmayın.

Yazar hakkında

avatarı

Hıristiyan Kemik

Christian Bone, We Got This Covered’de bir Personel Yazar/Editördür ve Winchester Üniversitesi’nden Yaratıcı Yazarlık derecesi ile mezun olduğundan beri tam on yıldır filmler ve TV hakkındaki düşünceleriyle interneti karıştırmaktadır. Genellikle herhangi bir Marvel veya DC hakkında yazarken bulunabilir. Yine de ona sorsanız, muhtemelen en sevdiği süper kahraman filminin ‘İnanılmaz Aile’ olduğunu söylerdi.

Teknory