Adam Sandler ve Jennifer Aniston İlk Cinayet Gizemi 2 Görüntüsünde Geri Dönüyor

Ev film Haberleri Adam Sandler ve Jennifer Aniston İlk Cinayet Gizemi 2 Görüntüsünde Geri Dönüyor Adam Sandler ve Jennifer Aniston, hit Netflix komedi filminin devamı olan Murder Mystery 2’den Paris’te çekilen ilk görüntüyle geri dönüyor. Netflix için ilk görsel Cinayet Gizemi 2 filmin çıkış ayı ile birlikte ortaya çıktı. Orijinal Cinayet Gizemi 2019’da gösterime girdiğinde […]

Adam Sandler ve Jennifer Aniston İlk Cinayet Gizemi 2 Görüntüsünde Geri Dönüyor

Adam Sandler ve Jennifer Aniston, hit Netflix komedi filminin devamı olan Murder Mystery 2’den Paris’te çekilen ilk görüntüyle geri dönüyor.


Netflix için ilk görsel Cinayet Gizemi 2 filmin çıkış ayı ile birlikte ortaya çıktı. Orijinal Cinayet Gizemi 2019’da gösterime girdiğinde dünyayı kasıp kavurdu. Adam Sandler ve Jennifer Aniston’ın ünlü komedi ikilisi, dünya çapında izleyicilerin ilgisini çekti. Cinayet Gizemi vizyona girdiği tarihte bir Netflix filmi için şimdiye kadarki en büyük açılış haftasonuna sahip olan film, gösterime girdiği ilk 3 günde 30,8 milyon izlenme elde etti. Netflix, büyüyü yeniden yakalamayı umuyor Cinayet Gizemi 2.

GÜNÜN EKRAN VİDEOSU

Bugün Amerika ilk resmi bakışını paylaştı Cinayet Gizemi 2 ve komedinin Netflix’te yayınlanacağı ayı açıkladı. Filmin adından da anlaşılacağı gibi, film, merkezdeki çift için başka bir cinayet gizemi etrafında dönüyor. Görüntü, Sandler’ın New York City polis memuru Nick Spitz’i, Aniston’ın canlandırdığı kuaför ve cinayet gizemi romanı meraklısı eşi Audrey ile birlikte geri getiriyor. Resim, çifti Paris’te, Nick’in şüphesiz filmde açıklanacak birkaç sakatlığı varken gösteriyor. Cinayet Gizemi 2 Mart ayında Netflix’te prömiyer yapacak. Filmin özetine ve aşağıdaki görsele göz atın:

Dedektif çift Audrey (Jennifer Aniston) ve Nick (Adam Sandler), komedi devam filminde arkadaşları kendi düğünlerinde kaçırılınca bazı uluslararası entrikalara karışırlar.

İlgili: Adam Sandler Çoklu Evren Teorisinin Açıklanması

Cinayet Gizemi 2'de Jennifer Aniston ve Adam Sandler


Cinayet Gizemi Nasıl Küresel Bir Fenomen Haline Geldi?

Cinayet Gizemi Netflix’in film ve diziler için kullandığı takip süresi olan ilk 28 gününü, Netflix aboneleri tarafından 170 milyon saat izlenme ile tamamladı. Bu çok büyük bir rakam Cinayet Gizemi tüm zamanların en çok izlenen ilk 10 Netflix filmi arasında. film o zamandan beri listeden düştü, ancak son kimler Cam Soğan: Bir Bıçak Çıkarma Gizemi şu anda Netflix tüm zamanların film listelerinde 10. sırada yer alan türe olan kalıcı ilgiyi gösteriyor. Her ikisi de Cinayet Gizemi ve Cam Soğan: Bir Bıçak Çıkarma Gizemi Birçok kişi tarafından türün en iyi yazarı olarak kabul edilen Agatha Christie ile bir bağlantı paylaşın.

Tür seçiminin kendisi, lehine sağlam bir nokta olabilirdi. Cinayet Gizemi İzleyiciler zorlayıcı gizemle kolayca çekilebildiğinden, küresel bir fenomen haline geliyor. Şuna da yardımcı oldu Cinayet Gizemi yıldızlarla dolu bir oyuncu kadrosu vardı. Sandler ve Aniston, eski aktörün kariyerini canlandırmasına yardımcı olan Netflix filminde başarılı oldu. Cinayet Gizemi 2 Sandler için mükemmel, çünkü onu yeni profesyonel bölümünü etkileyen rolüne geri götürecek.

Murder Mystery 2’den Ne Beklenmeli?

Netflix, yalnızca kısa bir özet yayınladı. Cinayet Gizemi 2 şimdiye kadar bu, Nick ve Audrey’nin ilk filmdeki gibi dünyayı dolaşan bir maceraya atılmalarını sağlıyor. Bir adam kaçırmanın eklenmesi, devam filmine benzersiz bir avantaj sağlamalı ve Nick ile Audrey’nin dedektiflik becerilerini yeni bir düzeye taşıyabilir. Öncül, yolculuk boyunca yeni egzotik yerler vaat eden bir cinayet gizemi komedisi için ikna edici geliyor. ilk görüntü Cinayet Gizemi 2 ana çifti Paris’in ikonik dönüm noktası Pont des Arts’ta gösterdi, ancak film sadece orada geçmeyecek ve Sandler ile Aniston’ın heyecan verici kimyasını Karayipler’e de taşıyacak. İzleyiciler, aşağıdakiler için bir fragman yayınlandığında daha fazla ayrıntı bekleyebilir: Cinayet Gizemi 2 ortaya çıkar.

Sonraki: Aile Üyelerinin Göründüğü Her Adam Sandler Filmi (& Oynadıkları Kişi)

Kaynak: Bugün Amerika

Teknory