Google ve OnePlus’tan yeni tabletler

???? Herkese hayırlı cumalar! Şu anda Avrupa’da bir soğuk hava dalgası var, bu da sıcaklığın burada, Sunny Malaga’da en düşük onlu santigrat derecelere (ya da Fahrenheit’te 50’lere) düştüğü anlamına geliyor. Dünyadaki çoğu yere kıyasla bu bir hiç ama en kalın paltomu giyeceğime inansan iyi olur ve bundan şikayet edersin. Pixel Tablet Pro için daha fazla […]

Google ve OnePlus’tan yeni tabletler

???? Herkese hayırlı cumalar! Şu anda Avrupa’da bir soğuk hava dalgası var, bu da sıcaklığın burada, Sunny Malaga’da en düşük onlu santigrat derecelere (ya da Fahrenheit’te 50’lere) düştüğü anlamına geliyor. Dünyadaki çoğu yere kıyasla bu bir hiç ama en kalın paltomu giyeceğime inansan iyi olur ve bundan şikayet edersin.

Pixel Tablet Pro için daha fazla sızıntı

Pixel Tablet ve yuva 2

Mayıs 2022’de Pixel 7 serisiyle birlikte duyurulan Google’ın Pixel Tablet’i hakkında somut bir şey görmeyeli veya duymayalı uzun zaman oldu. Geçen yılın Aralık ayında, bu yıl daha sonra piyasaya çıkacak.

 • Bu yeni sızıntılar Code-digger’ın izniyle geliyor Kuba Wojciechowskiönceki sızıntılarla aynı kaynak olan.
 • Sızıntıya göre Google, başlangıçta orijinal Tensor çipiyle Pixel Tablet üzerinde çalışmaya başladı ve bu “Pro” model, ikinci nesil Tensor G2 çipini kullanacak.
 • Şu anda, ikisi arasındaki tek fark bu gibi görünüyor.
 • Ayrıca kodun 2.560 x 1.600 LED ekranı gösterdiğini, dolayısıyla burada muhtemelen OLED bulunmadığını açıkladı.
 • Wojciechowski, yeni veya ilginç bir şey göstermese de cihazın yeni fotoğraflarını da ortaya çıkardı.

OnePlus Pad yüzeyi kırar

OnePlus Pad MySmartPrice Onleaks 2

OnePlus Pad’i ilk kez duyduğumuz gibi (çünkü öyleydi), ancak günün ilerleyen saatlerinde seri sızıntı yapan Steve ‘OnsızıntılarHemmerstoffer, yaklaşan tabletin görüntülerini yayınladı

 • Görüntüler, nispeten büyük çerçevelere sahip büyük bir tablet gösteriyor (OnePlus’ın şimdiye kadar gösterdiğiyle karşılaştırıldığında).
 • Ayrıca yatay olarak tutulduğunda cihazın ortasında büyük, dairesel bir kamera muhafazası görebiliyoruz.
 • Manzara modunda tutulduğunda selfie kamerası da üst merkezdedir.
 • 11.6 inç boyutunda olacağına inanılıyor, bu da onu piyasadaki en büyük tabletlerden biri yapacak.
 • En iyi Android tabletlerle rekabet edecek mi? Bu noktada söylemek zor.
 • Daha fazlasını öğrenmek için muhtemelen şirketin OnePlus 11’i de tanıtacağı 7 Şubat’taki resmi etkinliğe kadar beklememiz gerekecek.

cuma eğlencesi

güve lazer

Böcek karşıtı lazerler bir süredir gündemde ama Osaka Üniversitesi’ndeki Lazer Mühendisliği Enstitüsü işleri bir sonraki seviyeye taşımak. Önceki modeller çoğunlukla sivrisinek gibi küçük zararlıları hedeflerken, bu yeni lazer sinekler, güveler ve hamamböcekleri gibi daha büyük böcekleri öldürebilir.

Bunu sadece güçlü bir lazerle değil, daha doğru bir lazerle yapar. Bilim adamları, yüksek hassasiyetli bir vuruş için göğüs ve yüz noktalarını belirleyerek yaratıkların zayıf noktalarını (video oyunlarının aksine kırmızı renkte parlamazlar) incelediler. Bu, pestisit dirençli haşereler için büyük bir mesele, tarımda sert kimyasalları azaltmaktan bahsetmiyorum bile. Evde kullanım için, aynı zamanda rulo haline getirilmiş bir gazetenin modern bir alternatifidir. Gelecek böyle görünüyor.

Google ve OnePlus’tan yeni tabletler

Teknory

Tepkiniz nedir?

like

dislike

love

funny

angry

sad

wow