Netflix, oyuncuların grevi biter bitmez fiyatları yeniden artırabilir

TL;DR Netflix dünya çapında çeşitli pazarlarda fiyatları artırmayı tartışıyor. Fiyat artışının ilk olarak ABD ve Kanada’yı etkilemesi bekleniyor. Netflix’in fiyatı ne kadar artırmayı planladığı bilinmiyor. SAG-AFTRA, Sinema Filmi ve Televizyon Yapımcıları Birliği (AMPTP) ile görüşmelerini sürdürüyor. İki tarafın ne zaman anlaşmaya varacağı bilinmiyor ancak görünen o ki Netflix, anlaşma sağlandığı anda karını artırmaya hazırlanıyor. Netflix’in […]

Netflix, oyuncuların grevi biter bitmez fiyatları yeniden artırabilir

TL;DR

  • Netflix dünya çapında çeşitli pazarlarda fiyatları artırmayı tartışıyor.
  • Fiyat artışının ilk olarak ABD ve Kanada’yı etkilemesi bekleniyor.
  • Netflix’in fiyatı ne kadar artırmayı planladığı bilinmiyor.

SAG-AFTRA, Sinema Filmi ve Televizyon Yapımcıları Birliği (AMPTP) ile görüşmelerini sürdürüyor. İki tarafın ne zaman anlaşmaya varacağı bilinmiyor ancak görünen o ki Netflix, anlaşma sağlandığı anda karını artırmaya hazırlanıyor.

Netflix’in bir raporuna göre Netflix şu anda küresel olarak çeşitli pazarlarda fiyatları artırmayı tartışıyor. Wall Street Dergisi. İsimsiz kaynaklardan alıntı yapan yayıncının, oyuncuların grevi sona erdiğinde reklamsız hizmetinin fiyatını artırmayı planladığı bildiriliyor.

Çıkış, ABD ve Kanada’nın muhtemelen artışları ilk görecek ülkeler olacağını söylüyor. Ancak Netflix’in bu fiyat artışını ne kadar sürede hayata geçireceği bilinmiyor. Ayrıca fiyatın ne kadar artacağı da bilinmiyor.

Yorum yapmak için ulaşıldığında Netflix, rapor hakkında yorum yapmayı reddetti.

Netflix şu anda ayda 6,99 dolara reklam destekli plan, ayda 15,49 dolara standart plan ve ayda 19,99 dolara Premium plan sunuyor. Eskiden ayda 9,99 dolara satılan, reklamsız bir temel plan vardı, ancak kullanıcıları reklam destekli katmana veya daha pahalı katmanlardan birine yönlendirmek için bu yıl bu plan kaldırıldı. Bildirilen fiyat artışı yalnızca reklamsız planları etkileyecektir.

Netflix’in fiyatlarını en son artırdığı yıl geçen yılın ilk yarısındaydı. Ancak bu yaz Netflix, bu kullanıcılardan para kazanmak amacıyla şifre paylaşımını sıkılaştırdı. Şirket aynı zamanda abone sayısını artırmak için belirli ülkelerde fiyatları düşürdü.

Netflix, oyuncuların grevi biter bitmez fiyatları yeniden artırabilir

Teknory

Tepkiniz nedir?

like

dislike

love

funny

angry

sad

wow