Amazon Prime Day 2023’ün en iyi 5 akıllı saat fırsatı

Kaitlyn Cimino / Android Yetkilisi Amazon Prime Day son 12 saatine girerken indirimdeki en iyi fırsatları değerlendirme şansımız oldu. Akıllı saatler, endüstri liderlerinin her birinden giyilebilir hemen hemen her amiral gemisinin yeni düşük fiyatlara düşmesiyle özellikle güçlü bir rakip olmuştur. Amazon Prime Day 2023’ün en iyi beş akıllı saat fırsatı özetimizde ne demek istediğimizi size […]

Amazon Prime Day 2023’ün en iyi 5 akıllı saat fırsatı

Kaitlyn Cimino / Android Yetkilisi

Amazon Prime Day son 12 saatine girerken indirimdeki en iyi fırsatları değerlendirme şansımız oldu. Akıllı saatler, endüstri liderlerinin her birinden giyilebilir hemen hemen her amiral gemisinin yeni düşük fiyatlara düşmesiyle özellikle güçlü bir rakip olmuştur. Amazon Prime Day 2023’ün en iyi beş akıllı saat fırsatı özetimizde ne demek istediğimizi size göstereceğiz.

Prime üyeliği gerektiren anlaşmalar için, kampanyanızı başlatmak için hala vaktiniz var. hizmetin 30 günlük ücretsiz deneme sürümüalışveriş kaşıntınız bir kez çizildikten sonra devam etme zorunluluğu olmadan.

1. Samsung Galaxy İzle 5

Samsung Galaxy Watch 5 (40 mm, Bluetooth)Samsung Galaxy Watch 5 (40 mm, Bluetooth)
AA Tavsiye Edilir

Samsung Galaxy Watch 5 (40 mm, Bluetooth)

İnce yükseltmeler büyük bir fark yaratır

Galaxy Watch 5 akıllı saat, önceki modele göre daha büyük bir pil, daha sağlam bir gövde ve daha rahat bir uyum sunar. Google Asistan ve Google Haritalar navigasyonunu desteklerken vücut kompozisyonu monitörü, cilt sıcaklığı sensörü ve geliştirilmiş uyku takibi, etkileyici bir sağlık izleme ürünü sağlar.

En yeni Samsung Galaxy Watch, her zaman herhangi bir en iyi akıllı saat listesinin başında olacak ve Galaxy Watch 5 bu konuda hayal kırıklığına uğratmıyor. Sağlam ve konforlu yapısı, iyi pil ömrü ve birinci sınıf kondisyon takibi ile eksiksiz bir pakettir. Bu aydan önce 200 doların altına sunulmamıştı, ancak Prime üyeleri şimdi onu sadece 151 dolara alabilirler.

2. Apple Watch Serisi 8

Bir Apple hayranıysanız, bu listedeki en iyi anlaşma hakkında hiç şüphe yok. Android meraklıları olarak bile, güzel Retina ekranı ve sevdiğimiz birçok özelliğinden yalnızca ikisi olan gelişmiş sağlık takibi ile Apple Watch Series 8’in piyasadaki en iyi giyilebilir cihazlardan biri olduğunu kabul etmeliyiz. Prime Day satışlarında sadece 309,99 $ olan 45 mm varyantı hiç bu kadar ucuz olmamıştı.

3. Google Piksel İzleme

Google Piksel İzlemeGoogle Piksel İzleme

Google Piksel İzleme

Pixel Watch, Big G ile ilk giyilebilir cihazdır.

Google Pixel Watch, herkes için akıllı saat olmayı hedefleyen, Wear OS destekli bir giyilebilir cihazdır. Sağlam bir uygulama kitaplığına, çok sayıda Fitbit tabanlı sağlık izleme özelliğine ve şık bir tasarıma sahiptir.

Google Pixel Watch, rakiplerine kıyasla cilasız bir cihazdır, ancak her yerde bulunan üreticiden ilk giyilebilir cihaz denemesi olması beklenebilir. Özellikle Google ekosisteminin hayranıysanız, bu konuda hoşunuza gidecek çok şey var. Şık, performanslı ve temiz, Google merkezli bir Wear OS deneyimi sunan, tüm zamanların en düşük fiyatı olan 249 ABD Doları ile hiç de fena sayılmaz.

4. Mobvoi TicWatch Pro 3 Ultra

Mobvoi TicWatch Pro 3 UltraMobvoi TicWatch Pro 3 Ultra

Mobvoi TicWatch Pro 3 Ultra

WearOS, dayanıklı tasarımla buluşuyor

TicWatch Pro 3 Ultra, hızlı performans sunar ve düzensiz kalp atış hızı ve atriyal fibrilasyon (AFib) algılamanın yanı sıra zihinsel yorgunluk ve enerji seviyesi değerlendirmesi gibi gelişmiş sağlık izleme özellikleri sunar. Wear OS tarafından desteklenen akıllı saat, aynı zamanda benzersiz bir çift ekranlı ekrana ve günlerce pil ömrüne sahiptir.

Mobvoi TicWatch Pro 3 Ultra, listemizdeki en az isim tanıma özelliğine sahip akıllı saattir. Dayanıklı tasarım, mükemmel pil ömrü ve benzersiz çift ekran, bizim için artılar sütunundaydı, ancak giyilebilir cihazla ilgili endişelerimiz, tahminimize göre 300 $ ‘lık perakende satış fiyatını biraz yüksek gösterdi. Prime Day sırasında 179,99 $’a düşmesi, özellikle Kara Cuma’ya kadar tekrar bu kadar uygun fiyatlı olması pek mümkün olmadığı için, kesinlikle ikinci kez bakmaya değer.

5. Garmin Vivoaktif 4

Garmin Vivoaktif 4 (45 mm)Garmin Vivoaktif 4 (45 mm)

Garmin Vivoaktif 4 (45 mm)

Uygun fiyatlı bir Venu alternatifi

Garmin Vivoactive 4, Vivoactive 3 serisinin sağlam bir yükseltmesidir. Daha büyük bir ekran ve daha uzun pil ömrü, çevrimdışı müzik için 3,5 GB depolama alanı ve daha fazla etkinlik desteği elde edersiniz. Yedi günlük pil ömrü çekiciliğini artırıyor.

Size en iyi akıllı saat markalarının hepsinin harika fırsatları olduğunu ve böyle bir listenin dikkate değer bir Garmin teklifi olmadan tamamlanmayacağını söylemiştik. Garmin Vivoactive 4 hakkındaki incelememiz, her şeyi anlatan “her yönüyle harika” başlığını taşıyor. Pil ömrü, izleme, depolama – bu saatte hepsi var ve tek küçük şikayetimiz 330 dolarlık fiyat etiketiydi. Prime Day’in kalan saatlerinde daha önce görülmemiş bir fiyat düşüşüyle ​​169,99$’a düşerken, bu fırsatı yeterince tavsiye edemeyiz.

Amazon Prime Day 2023’ün en iyi 5 akıllı saat fırsatı

Teknory

Tepkiniz nedir?

like

dislike

love

funny

angry

sad

wow