ASUS ROG Phone 8 ve 8 Pro sızıntısı tüm özellikleri ve daha fazlasını ortaya koyuyor

TL;DR Bir sızıntı, ASUS ROG Phone 8 ve 8 Pro’nun görsellerini, teknik özelliklerini ve aksesuarlarını ortaya çıkardı. Telefonun tasarımı önceki versiyonlara göre biraz daha sade görünüyor. ASUS pilin kalitesini düşürmüş olabilir. Son zamanlarda çok sayıda sızıntı ve ASUS’tan yaklaşan ROG Phone 8 hakkında onaylar geldi. oyun odaklı telefonun tam bir resmine hâlâ sahip olmasak da, […]

ASUS ROG Phone 8 ve 8 Pro sızıntısı tüm özellikleri ve daha fazlasını ortaya koyuyor

TL;DR

  • Bir sızıntı, ASUS ROG Phone 8 ve 8 Pro’nun görsellerini, teknik özelliklerini ve aksesuarlarını ortaya çıkardı.
  • Telefonun tasarımı önceki versiyonlara göre biraz daha sade görünüyor.
  • ASUS pilin kalitesini düşürmüş olabilir.

Son zamanlarda çok sayıda sızıntı ve ASUS’tan yaklaşan ROG Phone 8 hakkında onaylar geldi. oyun odaklı telefonun tam bir resmine hâlâ sahip olmasak da, bilmemiz gereken her şeyi bilmeye çok daha yakınız. bugün gelen yeni bir sızıntı sayesinde.

Millet orada Windows Raporu ASUS’un ROG Phone serisine bir sonraki eklemesi için görseller, özellikler ve aksesuarlar ele geçirildi. Başlangıç ​​olarak rapor, ASUS’un Ultimate modelini Pro modeliyle değiştirebileceğini iddia ediyor. Renderlere göre temel ve Pro modeller arasında tasarım açısından pek bir fark olmayacak. En büyük fark, arkadaki iki tonlu renkleri ayıran çizginin ne kadar alçak olduğu görünüyor.

rog 2

ASUS, oyuncu telefonlarının tasarımıyla yıllardır oldukça tutarlı kaldı, ancak bu sefer görünümü ortalama kullanıcı için biraz daha lezzetli hale getirmek için biraz sapabilir. Görünüşe göre telefonun her iki versiyonu da RGB logosunu korumasına rağmen biraz daha bastırılmış. En önemlisi, Pro modelinde Ultimate’ın arka ekranı düşmüş görünüyor. Kamera çıkıntısı da dikdörtgen benzeri bir biçimden daha kareye benzer bir şekle dönüştürülerek yeniden tasarlanmış olabilir.

Son olarak vanilya ve Pro modellerinin iki renkte gelebileceği görülüyor. Temel model gri veya siyah renkte gelirken Pro modeli koyu gri veya siyah sunuyor gibi görünüyor.

ROG Telefon 8 özellikleri

Çıkışın sızdırılan elektronik tablosu, her iki telefonun da Snapdragon 8 Gen 3 yongası ve Qualcomm Adreno 750 GPU taşıyacağını daha da destekliyor gibi görünüyor. İki model ayrıca 6,78 inç FHD+ Samsung Esnek AMOLED ekranı, Corning Gorilla Glass Victus 2’yi, 5 mıknatıslı hoparlör sistemini, Wi-Fi 6/6E desteğini ve 5.500 mAh pili paylaşabilir. İlginç bir şekilde pil, 6.000 mAh pil taşıyan Phone 7’nin bir alt sınıfı olacaktır.

Modellerin farklılık gösterebileceği yerler bellek, depolama ve kamera kategorileridir. Temel modelin 12 GB LPDDR5X RAM ve 256 GB UFS 4.0 depolama alanına sahip olduğu söylenirken, Pro’nun 16 GB veya 24 GB LPDDR5X RAM ve 512 GB veya 1 TB UFS 4.0 depolama alanı sunduğu söyleniyor. Kameralar için Pro, Sony IMX890 50 MP ana sensör (Nothing Phone 2’de görünen lensin aynısı), 13 MP ultra geniş açı, 3X optik yakınlaştırmalı 32 MP lens ve 32 MP ön kamera ile gelebilir. Temel modelin kamera kurulumu hakkında herhangi bir bilgi yok ancak görseller üçüncü kamera için farklı bir lensin kullanıldığını gösteriyor.

Aksesuarlar

Her ne kadar telefon önceki versiyonlara göre daha hafif olsa da ASUS’un hala Phone 8’e çeşitli aksesuarlar sunduğu görülüyor. AeroActive Cooler X aksesuarı için yer sağlayan siyah kasayla birlikte şeffaf ve düz siyah olmak üzere iki farklı kasa var gibi görünüyor. Ayrıca soğutma aksesuarının telefon standı olarak da kullanılabileceği görülüyor.

ASUS, sosyal medyada ROG Phone 8’i CES 2024’te duyuracağını duyurdu. Şirket ayrıca Weibo hesabında da cihazın 16 Ocak’ta Çin’de satışa çıkacağını duyurdu. Şu anda ROG Phone 8’in ne kadara geleceğine dair bir bilgi yok. veya 8 Pro’nun maliyeti olacaktır.

ASUS ROG Phone 8 ve 8 Pro sızıntısı tüm özellikleri ve daha fazlasını ortaya koyuyor

Teknory

Tepkiniz nedir?

like

dislike

love

funny

angry

sad

wow