Android için X nihayet sesli/görüntülü aramaları destekliyor

Edgar Cervantes / Android Otoritesi TL;DR Bir X çalışanı, Android uygulamasının artık sesli ve görüntülü aramaları desteklediğini açıkladı. Bu ekleme, iOS uygulamasının çağrı yetenekleri kazanmasından birkaç ay sonra geldi. X (eski adıyla Twitter), Ekim ayında iOS’ta sesli ve görüntülü aramaları başlattı. Bir süre beklemek zorunda kaldık ancak bu işlevsellik artık Android uygulamasında mevcut. Bir X […]

Android için X nihayet sesli/görüntülü aramaları destekliyor

Edgar Cervantes / Android Otoritesi

TL;DR

  • Bir X çalışanı, Android uygulamasının artık sesli ve görüntülü aramaları desteklediğini açıkladı.
  • Bu ekleme, iOS uygulamasının çağrı yetenekleri kazanmasından birkaç ay sonra geldi.

X (eski adıyla Twitter), Ekim ayında iOS’ta sesli ve görüntülü aramaları başlattı. Bir süre beklemek zorunda kaldık ancak bu işlevsellik artık Android uygulamasında mevcut.

Bir X çalışanı onaylanmış (başka yerde) X’te bu özelliğin artık Android kullanıcıları tarafından kullanılabildiğini söyledi. Aşağıdaki ekran görüntüsüne göz atın.

X görüntülü sesli aramalar android

Ancak uygulamanın iOS sürümüne uygun olarak yalnızca premium kullanıcılar arama yapabilir ve alabilir. Ancak X, tüm hesapların arama alabildiğini ekliyor.

Her iki durumda da X, sesli ve/veya görüntülü aramalar sunan bir dizi uygulama ve hizmete katılıyor. Buna WhatsApp, Facebook Messenger, Telegram, Signal ve Google Meet dahildir. Ne olursa olsun, bu hizmetlerin hemen hemen tümü ücretsiz arama yapmanıza ve almanıza olanak tanır.

Henüz Android telefonunuzda sesli ve görüntülü arama göremiyor musunuz? X çalışanı, özelliğin Android’de kademeli olarak kullanıma sunulduğunu, dolayısıyla onu edinmek için birkaç gün beklemeniz gerekebileceğini belirtiyor.


Android için X nihayet sesli/görüntülü aramaları destekliyor

Teknory

Tepkiniz nedir?

like

dislike

love

funny

angry

sad

wow