11 inç M1 iPad Pro’yu şu anda Target’ta inanılmaz bir 250 $ indirim karşılığında alın

11 inç iPad Pro, yeni bir modele yeni güncellendi ancak işlemci dışında temelde 2021 modeliyle aynı. Target, Siber Pazartesi indiriminin bir parçası olarak onu ciddi bir indirimle satıyor: 512 GB depolama alanına sahip 11 inç iPad Pro’yu 850 ABD dolarına, 250 ABD doları gibi büyük bir tasarrufa ve şimdiye kadar gördüğümüz en iyi fiyata sahip […]

11 inç M1 iPad Pro’yu şu anda Target’ta inanılmaz bir 250 $ indirim karşılığında alın

11 inç iPad Pro, yeni bir modele yeni güncellendi ancak işlemci dışında temelde 2021 modeliyle aynı. Target, Siber Pazartesi indiriminin bir parçası olarak onu ciddi bir indirimle satıyor: 512 GB depolama alanına sahip 11 inç iPad Pro’yu 850 ABD dolarına, 250 ABD doları gibi büyük bir tasarrufa ve şimdiye kadar gördüğümüz en iyi fiyata sahip olun.

11 inç iPad Pro, 12,9 inç kardeşi gibi Liquid Retina XDR ekrana veya bir M2 işlemciye sahip değil, ancak bunun dışında aynı harika özelliklere sahip: ProMotion özellikli harika bir ekran, Face ID, LiDAR taramalı çift kamera , Hızlı şarj ve veri aktarımı için USB-C/Thunderbolt bağlantı noktası ve muhteşem bir tasarım.

4 yıldızlı incelememizde, 11 inç iPad Pro’yu “son derece başarılı bir tablet” olarak adlandırdık ve satışta olan M2 modeliyle bile fikrimiz değişmedi. O yüzden sonsuza dek gitmeden önce bir tane kap.

Teknory