Android Telefonunuz Güncelleme Takılırsa Yapmanız Gerekenler

Genel görünebilir, ancak basit bir yeniden başlatma, Android telefonunuzun daha hızlı çalışmasını sağlamak da dahil olmak üzere akıllı telefonunuza çok yardımcı olabilir. Çoğu zaman, yeniden başlatma, aklınıza gelen ilk çözümdür ve genellikle işe yarar – bunun nedeni, esas olarak cihazın RAM’iyle ilgilidir. Çoğu zaman, bir cihazın kötü performansının sorumlusu dolu bir RAM’dir. Ancak RAM, belleği […]

Android Telefonunuz Güncelleme Takılırsa Yapmanız Gerekenler

Genel görünebilir, ancak basit bir yeniden başlatma, Android telefonunuzun daha hızlı çalışmasını sağlamak da dahil olmak üzere akıllı telefonunuza çok yardımcı olabilir. Çoğu zaman, yeniden başlatma, aklınıza gelen ilk çözümdür ve genellikle işe yarar – bunun nedeni, esas olarak cihazın RAM’iyle ilgilidir. Çoğu zaman, bir cihazın kötü performansının sorumlusu dolu bir RAM’dir. Ancak RAM, belleği korumak için güç gerektirdiğinden, yeniden başlatma onu tamamen temizleyerek cihazınızın komutlarınıza daha hızlı yanıt vermesini sağlar. Dondurulmuş bir güncelleme gibi durumlarda bu yöntem idealdir çünkü cihazı sadece güç düğmesini kullanarak yeniden başlatabilirsiniz.

Normalde, güç düğmesini birkaç saniye basılı tutup yeniden başlat’ı seçerek telefonunuzu yeniden başlatabilirsiniz, ancak bu bağlamda, telefonunuz yanıt vermeyi reddettiği için, telefonunuzun güç düğmesini yaklaşık 30 saniye basılı tutmanız gerekecektir. , bundan sonra Android telefon ekranınız kapanacaktır. Bir Samsung cihazınız varsa, bunu güç ve ses kısma düğmelerini yedi saniye boyunca bir arada tutarak da yapabilirsiniz. Cihaz birkaç saniye sonra yeniden başlayacaktır. Açılıp size kilit ekranını verdikten sonra, telefonunuzun kilidini açın ve güncellemeyi tekrar deneyin.

Bu yöntem hızlıdır, uzmanlık bilgisi gerektirmez ve cihazınızın mevcut verilerine sıfır zarar verir.

Teknory