Anket: Bu sene Galaxy Note serisini özlediniz mi?

Eric Zeman / Android Otoritesi Samsung, geçen yıl Galaxy Note serisini atlayarak S Pen desteğini Galaxy S21 Ultra ve Galaxy Z Fold 3’e getirmeyi seçti. Aynı durum 2022’de Koreli markanın teknolojiyi mevcut üst düzey cihazlarına getirme lehine Galaxy Note hattını tekrar atlaması nedeniyle gerçekleşti. Bu kararı göz önünde bulundurarak, bu yıl Galaxy Note serisini kaçırıp […]

Anket: Bu sene Galaxy Note serisini özlediniz mi?

Eric Zeman / Android Otoritesi

Samsung, geçen yıl Galaxy Note serisini atlayarak S Pen desteğini Galaxy S21 Ultra ve Galaxy Z Fold 3’e getirmeyi seçti. Aynı durum 2022’de Koreli markanın teknolojiyi mevcut üst düzey cihazlarına getirme lehine Galaxy Note hattını tekrar atlaması nedeniyle gerçekleşti.

Bu kararı göz önünde bulundurarak, bu yıl Galaxy Note serisini kaçırıp kaçırmadığınızı öğrenmek istiyoruz. Seçiminizi detaylandırmak isterseniz aşağıdaki ankete oy vererek ve yorum bırakarak bize bildirebilirsiniz.

Bu yıl Galaxy Note serisini kaçırdınız mı?

29 oy

Bir yandan, bu yıl bir Note serisinin olmamasının insanların neden biraz hayal kırıklığına uğradığını görebiliyorduk. Standart Galaxy Note 20’nin 999 dolardan piyasaya sürülmesiyle daha ucuz bir S Pen taşıyan amiral gemisi istiyorsanız, bu özellikle hayal kırıklığı yaratıyor. Bu arada, S22 Ultra 1.200 dolardan başlarken, Galaxy Z Fold 4 size 1.800 doları geri verecek. Note 20 Ultra ayrıca S21 Ultra, S22 Ultra, Galaxy Z Fold 3 veya Galaxy Z Fold 4’te bulunmayan microSD kart desteği de sunuyordu.

Öte yandan, özellikle Galaxy S22 Ultra, adı dışında her yönüyle modern bir Galaxy Note Ultra gibi görünüyor. Telefon, Note hattına çok benzeyen bir S Pen yuvası ile donatılmıştır. Burada ayrıca, güçlü bir SoC, QHD+ 120Hz OLED ekran ve çok yönlü kameralar gibi Note serisine uygun süper güçlü özelliklere sahip oluyorsunuz.

Anket: Bu sene Galaxy Note serisini özlediniz mi?

Teknory