Avustralya – Yeni Zelanda 2023 canlı yayını: Kriket Dünya Kupası’nı ücretsiz nasıl izleyebilirim?

2023 Kriket Dünya Kupası, dünyanın en büyük ve en iyi takımları arasındaki kesintisiz karşılaşmalarla eğlenceye devam ediyor. Bu etkileyici kadrodaki bir sonraki maç, Avustralya ve Yeni Zelanda arasındaki her zaman heyecan verici bir mücadele olacak. Avustralya – Yeni Zelanda maçını dünyanın her yerinden ücretsiz izlemek istiyorsanız ihtiyacınız olan tüm bilgilere sahibiz. Kriket Dünya Kupası’nda Avustralya-Yeni […]

Avustralya – Yeni Zelanda 2023 canlı yayını: Kriket Dünya Kupası’nı ücretsiz nasıl izleyebilirim?

2023 Kriket Dünya Kupası, dünyanın en büyük ve en iyi takımları arasındaki kesintisiz karşılaşmalarla eğlenceye devam ediyor. Bu etkileyici kadrodaki bir sonraki maç, Avustralya ve Yeni Zelanda arasındaki her zaman heyecan verici bir mücadele olacak.

Avustralya – Yeni Zelanda maçını dünyanın her yerinden ücretsiz izlemek istiyorsanız ihtiyacınız olan tüm bilgilere sahibiz.

Kriket Dünya Kupası’nda Avustralya-Yeni Zelanda maçı ne zaman?

Avustralya ve Yeni Zelanda buluşacak 28 Ekim sabah 6 BST Hindistan’ın Dharamshala kentindeki HPCA Stadyumu’nda.

Avustralya-Yeni Zelanda maçını ücretsiz olarak nasıl izleyebilirsiniz?

9Now, 2023 ICC Kriket Dünya Kupası’nı izlemek için en iyi ücretsiz yayın platformudur. Bu Avustralya yayın hizmeti, her Avustralya maçının yanı sıra turnuvanın en büyük eşleşmelerini ücretsiz olarak sunuyor. Bu program Avustralya ve Yeni Zelanda arasındaki fikstürü içermektedir.

9Now coğrafi olarak Avustralya ile sınırlıdır, ancak herkes bir VPN kullanarak bu ücretsiz yayın hizmetinin engellemesini kaldırabilir. Bu araçlar IP adresinizi (dijital konum) gizleyebilir ve sizi Avustralya’daki güvenli bir sunucuya bağlayabilir; bu, 9Now’a dünyanın her yerinden erişebileceğiniz anlamına gelir.

Aşağıdaki basit adımları izleyerek 9Now’un engellemesini kaldırın:

 1. Yayın dostu bir VPN’e kaydolun (örneğin ExpressVPN)

 2. Uygulamayı tercih ettiğiniz cihazınıza indirin (en iyi VPN’lerin Windows, Mac, iOS, Android, Linux ve daha fazlası için uygulamaları vardır)

 3. Uygulamayı açın ve Avustralya’daki bir sunucuya bağlanın

 4. İçin kayıt olun 9Şimdi

 5. Avustralya-Yeni Zelanda maçını ücretsiz izleyin

Akış için en iyi VPN’ler ücretsiz değildir ancak çoğu ücretsiz deneme veya para iade garantisi sunar. Bu tekliflerden yararlanarak, nakit taahhütte bulunmadan 9Now’un engelini kaldırabilirsiniz. Bu uzun vadeli bir çözüm değil, ancak ICC Kriket Dünya Kupası’nın önemli fikstürlerini hiçbir şey harcamadan izleyebileceğiniz anlamına geliyor.

9Now için en iyi VPN nedir?

PureVPN ve NordVPN gibiler de dahil olmak üzere, ücretsiz akış sitelerinin engellemesini güvenilir bir şekilde kaldırabilen birçok VPN vardır. Bunlar işi zahmetsizce halledecektir, ancak en iyisini arıyorsanız ExpressVPN’i düşünün.

ExpressVPN 9Now gibi ücretsiz akış sitelerinin engellemesini kaldırmak için çeşitli nedenlerden dolayı en iyi hizmettir:

 • Avustralya dahil 94 ülkedeki sunucular

 • iPhone, Android, Windows, Mac ve daha fazlası dahil olmak üzere tüm önemli cihazlarda kullanılabilen, kullanımı kolay uygulama

 • Verilerinizin güvende olması için katı kayıt tutmama politikası

 • Kısılma olmadan yüksek bağlantı hızları

 • Beş adede kadar eşzamanlı bağlantı

 • 30-gün para iade garantisi

Bir yıllık abonelik ExpressVPN 82,82 £ fiyatla satışta ve ekstra üç ay ücretsiz – sınırlı bir süre için %49 indirim içeriyor. Bu plan aynı zamanda bir yıllık ücretsiz sınırsız bulut yedeklemesini ve 30 günlük para iade garantisini de içeriyor.

ExpressVPN ile ICC Kriket Dünya Kupası’nda Avustralya – Yeni Zelanda maçını ücretsiz izleyin.

Teknory