Ant-Man ve The Wasp Quantumania’nın yeni görüntüleri Kang’ın gücünü gösteriyor

Josh Tyler ❘ Yayınlanan: 2022-12-01T22:23:02 ❘ Güncellenmiş: 2022-12-01T22:23:09 Brezilya’daki Comic Con’da gösterilen yeni görüntülerde izleyiciler nihayet Kang’ın Ant-Man ve The Wasp Quantumania’da ne kadar güçlü olacağını görme fırsatı buldu. Marvel Sinematik Evreni’nin çoklu evreninin açılmasıyla hayranlar, onun büyük yöneticilerinden ve ikonik kötü adamlarından biri olan Kang’ı görmeye hazırdı. Fatih’ten ilk kez Loki’nin 1. Sezonunda bahsedildi/görüldü. […]

Ant-Man ve The Wasp Quantumania’nın yeni görüntüleri Kang’ın gücünü gösteriyor

Yayınlanan: 2022-12-01T22:23:02

Güncellenmiş: 2022-12-01T22:23:09

Brezilya’daki Comic Con’da gösterilen yeni görüntülerde izleyiciler nihayet Kang’ın Ant-Man ve The Wasp Quantumania’da ne kadar güçlü olacağını görme fırsatı buldu.

Marvel Sinematik Evreni’nin çoklu evreninin açılmasıyla hayranlar, onun büyük yöneticilerinden ve ikonik kötü adamlarından biri olan Kang’ı görmeye hazırdı.

Fatih’ten ilk kez Loki’nin 1. Sezonunda bahsedildi/görüldü. Ancak sezon finalindeki ölümü, çoklu evrenin açılmasına ve en uğursuz varyantlarından biri olan Fatih Kang’ın İmparatorluğunu kurmasına izin verdi.

Makale reklamdan sonra devam ediyor

Kötü adamın bir sonraki Avengers filmi Yenilmezler: Kang İmparatorluğu’nun en büyük kötüsü olduğu zaten onaylandı, ancak Kang’ın kendisi ilk olarak MCU Phase 5’in ilk projesi olan Ant-Man and the Wasp: Quantumania’da görünecek.

Kang, yeni Ant-Man and the Wasp Quantumania çekimlerinde parlıyor

CCXP 2022 sırasında Disney, MCU’nun yakın geleceği de dahil olmak üzere çeşitli yaklaşan projeleri gösterdi.

Galaksinin ilk Koruyucuları Vol. 3. fragman ana çekilişti, House of Mouse ayrıca Ant-Man and the Wasp: Quantumania’dan bazı görüntüler de yayınladı.

İlk fragmana kıyasla yeni görüntülerde pek bir ton yokken, değişen bir diyalog çizgisi Kang’ı biraz daha tehdit ediyor.

Makale reklamdan sonra devam ediyor

“Scott Lang, senin gerçekliğin, tutunduğun her şeyin nasıl bittiğini biliyorum,” diyor Kang, Ant-Man’i haddini aştığı konusunda uyarmadan önce.

Bu, He Who Remains’in Loki’nin finalinde söylediği ve her şeyin nasıl sonuçlanacağını bildiğini söyleyerek baş karaktere ve Sylvie’ye alay ettiği dile benziyor. Kang, benzer çok yönlü bilgiye sahipse, İntikamcılar’ın şimdiye kadar karşılaştığı herkesten daha büyük bir tehdit haline gelebilir.

Teknory