Gözden Kaçan Bir Savaş Hikayesi, Akışta Umutsuz Bir Son Direniş Başlatıyor

İletim Filmleri aracılığıyla Tarih, sayısız kez, patlayıcı savaş hikayelerinin dünyanın dört bir yanındaki akış aboneleri için mevcut olan en güvenilir popüler alt türler arasında olduğunu ve şu anda siperleri yöneten yıllarda ortaya çıkan en hafife alınanlardan biri olduğunu göstermiştir. Yakın Tehlike: Uzun Tan Savaşı talep üzerine olasılıklara karşı bir savaş için kazıldı. Başına FlixPatrolVietnam çatışmasının […]

Gözden Kaçan Bir Savaş Hikayesi, Akışta Umutsuz Bir Son Direniş Başlatıyor

İletim Filmleri aracılığıyla

Tarih, sayısız kez, patlayıcı savaş hikayelerinin dünyanın dört bir yanındaki akış aboneleri için mevcut olan en güvenilir popüler alt türler arasında olduğunu ve şu anda siperleri yöneten yıllarda ortaya çıkan en hafife alınanlardan biri olduğunu göstermiştir. Yakın Tehlike: Uzun Tan Savaşı talep üzerine olasılıklara karşı bir savaş için kazıldı.

Başına FlixPatrolVietnam çatışmasının sıklıkla unutulan bir bölümünün haksız yere gözden kaçan ve ciddi şekilde hafife alınan yeniden anlatımı, izleyicilerin 108 genç ve 108 kişinin gördüğü ana çatışmanın hikayesine tamamen kaptırmasıyla Starz’ın en çok izlenen listelerinde bir üst sırayı yerle bir etti. Avustralya ve Yeni Zelanda’dan gelen deneyimsiz askerler, yaklaşık 3000 düşman savaşçısını püskürtmeye çalışıyor.

tehlike yakın

Yönetmen Kriv Stenders, oturma odanızın rahatlığından saklanmak için eğilmenize neden olabilecek bir dizi kulakları paramparça ve amansız bir şekilde yoğun set parçaları yaratırken, hikaye aynı zamanda hem ekonomik hem de derinlemesine, tümünü yapan bir başarı. senaryoda en az beş yazara atıfta bulunulması gerçeğiyle daha etkileyici.

Kapsamlı çatışma, olasılıklara karşı savaşan sayıca üstün bir güç ve bir dizi patlayıcı aksiyon sekansı vaat eden herhangi bir özellik, akışta en az ikinci bir yaşam süresinin tadını çıkarmaya mahkumdur. Tehlike yakın sadece en yeni savaş zamanı destanı ortaya çıktı ve evdeki izleyicileri kalıcı olarak koltuklarının kenarında kamp kurdu.

Bu, ortamın şimdiye kadar sunduğu en iyi bilinen veya eleştirmenlerce beğenilen çaba olmayabilir, ancak şu anda gördüğü yenilenmiş ilgiyi hak eden, tanınmamış bir mücevherin tanımıdır.

Teknory