Antonio Banderas, Zorro’nun devam filminde “meşaleyi” Tom Holland’a devretmek istiyor

Sam Comrie ❘ Yayınlanan: 2022-11-27T15:54:06 ❘ Güncellenmiş: 2022-11-27T15:54:13 Antonio Banderas, Zorro rolünü son bir kez yeniden canlandırmaya açık ve fırsat ortaya çıkarsa ekranı Uncharted ve Spider-Man: No Way Home yıldızı Tom Holland ile paylaşmak istediğini açıkladı. Antonio Banderas, Cehennem Melekleri kadrosuna veya Shrek serisine katılmadan önce, 1998 yapımı The Mask of Zorro’da gerçek bir aksiyon […]

Antonio Banderas, Zorro’nun devam filminde “meşaleyi” Tom Holland’a devretmek istiyor

Yayınlanan: 2022-11-27T15:54:06

Güncellenmiş: 2022-11-27T15:54:13

Antonio Banderas, Zorro rolünü son bir kez yeniden canlandırmaya açık ve fırsat ortaya çıkarsa ekranı Uncharted ve Spider-Man: No Way Home yıldızı Tom Holland ile paylaşmak istediğini açıkladı.

Antonio Banderas, Cehennem Melekleri kadrosuna veya Shrek serisine katılmadan önce, 1998 yapımı The Mask of Zorro’da gerçek bir aksiyon kahramanı olarak kendini sağlamlaştırdı.

Amazon’daki en iyi Kara Cuma ve Siber Pazartesi fırsatlarına göz atın

Banderas, 2005’teki The Legend of Zorro ile orta halli incelemelerin ardından seriyi durma noktasına getiren Zorro rolünü iki kez oynayacaktı.

Bununla birlikte, İspanyol aktörün maskeli kanunsuz olarak dönüşü hayranlar arasında favori olmaya devam etti ve Banderas, yanında Tom Holland ile birlikte kostümü giymeye hazır.

Makale reklamdan sonra devam ediyor

Antonio Banderas, Tom Holland ile birlikte Zorro’nun devam filmine açık

Çizmeli Kedi: Son Dilek için basın çalışmaları sürerken, Antonio Banderas’a şu soru soruldu: Çizgi roman eğer bir Zorro devam filmi olabilirse.

Banderas açıkladı: “Evet, yapardım, bu olasılığı düşünürdüm, neden olmasın? Sanırım bugün birine böyle bir şey söyledim. Bana Zorro’yu sordular. Beni Zorro yapmaya çağırsalardı, Anthony Hopkins’in benim için yaptığını yapardım, yani meşaleyi devrederdim.”

Ama Banderas, Zorro mirasını kime devredebilir? Oyuncu, fötr şapka ve meç kılıcının halefi olarak Uncharted’ın başrol oyuncusu Tom Holland’ı aday göstermekte tereddüt etmedi.

Makale reklamdan sonra devam ediyor

Antonio Banderas'ın Zorro rolünde bir görüntüsüTriStar Resimleri

Antonio Banderas, Martin Campbell tarafından yönetilen iki filmde Zorro rolünü oynadı.

“Tom Hollanda. Onunla Uncharted yaptım ve o çok enerjik ve eğlenceli ve onda da bu kıvılcım var. Neden?” Bandera açıkladı.

Holland’ın karizması ve atletik yapısı onu kesinlikle Zorro unvanı için değerli bir aday yapıyor. Bununla birlikte, ufukta çok sayıda Marvel filmi ve Örümcek Adam macerası varken, Hollanda’nın programı şimdilik oldukça yoğun görünüyor.

Zorro ilk olarak 1919’da Amerikalı yazar Johnston McCulley tarafından yaratıldı ve ilk çıkışını The Curse of Capistrano romanında yaptı.

Bu sayfadaki bir ürün bağlantısına tıklarsanız, küçük bir ortaklık komisyonu kazanabiliriz.

Teknory