‘Harikalar’ şimdiden Kötü Bir Yılın En Kötü Süper Kahraman Filmi Seçildi

James Gunn’ınki hariç Galaksinin Koruyucuları Vol. 32023, gişe rekorları kıran çizgi roman uyarlamaları için en iyi yıl olmadı, ancak Harikalar yüksek profilli başarısızlıklarla uğraşmak, Brie Larson’ın aleyhte ordusunun standartlarına göre bile erken. Nihayet, Karınca Adam ve Yaban Arısı: Quantumania Marvel Sinematik Evreni’nin tüm zamanların en kötü incelenen filmi oldu ve bildirildiğine göre serinin şimdiye kadarki […]

‘Harikalar’ şimdiden Kötü Bir Yılın En Kötü Süper Kahraman Filmi Seçildi

James Gunn’ınki hariç Galaksinin Koruyucuları Vol. 32023, gişe rekorları kıran çizgi roman uyarlamaları için en iyi yıl olmadı, ancak Harikalar yüksek profilli başarısızlıklarla uğraşmak, Brie Larson’ın aleyhte ordusunun standartlarına göre bile erken.

Nihayet, Karınca Adam ve Yaban Arısı: Quantumania Marvel Sinematik Evreni’nin tüm zamanların en kötü incelenen filmi oldu ve bildirildiğine göre serinin şimdiye kadarki en büyük para kaybeden filmi olarak sinemalardan topallayarak çıktı. Bu sırada, Shazam! Tanrıların Öfkesi DCU tarihindeki en ağır bomba olarak belirlendi, ancak bu unvanı birkaç ay sonra kaybettiğinde Flaş geldi ve anında ticari bir uçurumdan düştü.

Serbest bırakılmasına hala dört ay var. Kaptan Marvel devam filmi – sinemalardan 1,1 milyar doların üzerinde komisyon aldığını ve hala MCU’nun en çok kazandıran başlangıç ​​​​hikayelerinden biri olduğunu belirtmemiz gerekir – ancak yepyeni bir fragman kaçınılmaz olarak söylemi yeniden ateşledi. Harikalar olmayı bekleyen bir felakettir.

Açıkçası, bazılarının MCU’nun Rotten Tomatoes’daki kullanıcı derecelendirmesi açısından en düşük puan alan özelliğinin veya geniş kapsamlı bir çalışma yoluyla en nefret edilen taksit olarak belirlenen özelliğinin takibi için en kötü senaryoyu tahmin ettiğini kimse görmezden gelmeyecek.

Genel olarak spandeks kaplı suç savaşçıları için kötü bir yıl oldu, ama eğer Harikalar eşleştirmeye bile yaklaşabilir Galaksinin Koruyucuları Vol. 3 ve önceden belirlenmiş inceleme bombardımanı karşısında eleştirmenler tarafından çöpe atılmaktan kaçının, o zaman buna onaylanabilir bir parçalanmadan başka bir şey denemez.

Teknory