İlk tanıtım klibini kontrol edin

TL;DR Motorola, Razr 2023 serisi katlanabilir telefonun gelişiyle dalga geçti. Tanıtım videosu, büyük bir kapak ekranının ne olabileceğini gösteriyor. Lenovo Çin yöneticisi Chen Jin, Weibo’da yakında çıkacak olan Motorola Razr cep telefonu için bir tanıtım videosu yayınladı. Teaser klibini aşağıdan izleyebilirsiniz. Jin, gönderide yeni katlanabilir telefonun büyük bir kapak ekranına sahip olacağını belirtti ve videodaki […]

İlk tanıtım klibini kontrol edin

TL;DR

  • Motorola, Razr 2023 serisi katlanabilir telefonun gelişiyle dalga geçti.
  • Tanıtım videosu, büyük bir kapak ekranının ne olabileceğini gösteriyor.

Lenovo Çin yöneticisi Chen Jin, Weibo’da yakında çıkacak olan Motorola Razr cep telefonu için bir tanıtım videosu yayınladı. Teaser klibini aşağıdan izleyebilirsiniz.

Jin, gönderide yeni katlanabilir telefonun büyük bir kapak ekranına sahip olacağını belirtti ve videodaki cihaza kısa bir bakış, durumun böyle olduğunu gösteriyor. Aslında, geçici olarak bu harici ekran Razr 2022’nin ekranından daha büyük olabilir gibi görünüyor. Ayrıca makine çevirisine göre daha yüksek bir yenileme hızı beklememiz gerekiyor gibi görünüyor. Ancak bunun ana ekran için mi yoksa kapak paneli için mi geçerli olduğu belli değil.

Aksi takdirde, teaser klibi bu Razr 2023 modelinde çift arka kamera sistemini gösteriyor. Birkaç kapaklı katlanabilir, üçlü kamera kurulumları sunduğundan, bu sürpriz olmaz.

Son sızıntıların iki Razr 2023 serisi cihaza, yani bir standart (veya Pro) modele ve bir Lite varyantına işaret ettiğini belirtmekte fayda var. Tasarım, sızan Razr Lite render’ları ile uyuşmadığı için bu video standart modeli gösteriyor gibi görünüyor.

Her iki durumda da, bu resmi teaser, bir Çin lansmanının yakın olduğunu gösteriyor. Sızan bilgiler, 1 Haziran’da küresel bir lansmana işaret ediyor, bu nedenle cihazı elinize almak için Çin sürümünden sonra bir süre beklemeniz gerekebilir.

İlk tanıtım klibini kontrol edin

Teknory