2023 için en iyi eBay Plus Hafta Sonu Avustralya fırsatları – Şimdi canlı

eBay Avustralya’nın yılın en büyük satış etkinliği olan eBay Plus Hafta Sonu başladı ve kesinlikle heyecanlanacak bazı fırsatlar var. Etkinlik hafta sonu boyunca devam eder. 28 Mayıs Pazar 23:59, her gün düşen yeni anlaşmalarla. EBay’deki öğelerde bulunabilecek bazı büyük tasarruflar var, ancak aşağıdakiler gibi yüksek fiyatlı teknoloji ürünlerinde gerçekten göz yaşartıcı fırsatlar var. Apple AirPod’lar(yeni […]

2023 için en iyi eBay Plus Hafta Sonu Avustralya fırsatları – Şimdi canlı

eBay Avustralya’nın yılın en büyük satış etkinliği olan eBay Plus Hafta Sonu başladı ve kesinlikle heyecanlanacak bazı fırsatlar var. Etkinlik hafta sonu boyunca devam eder. 28 Mayıs Pazar 23:59, her gün düşen yeni anlaşmalarla. EBay’deki öğelerde bulunabilecek bazı büyük tasarruflar var, ancak aşağıdakiler gibi yüksek fiyatlı teknoloji ürünlerinde gerçekten göz yaşartıcı fırsatlar var. Apple AirPod’lar(yeni bir sekmede açılır) ve bu PlayStation 5 God of War Paketi(yeni bir sekmede açılır) A $ 649 gibi rekor düşük bir fiyata. Bir dizi büyük eBay mağazası da teklif veriyor %22 indirim*(yeni bir sekmede açılır) “PWE22” kodunu kullanarak öğeleri. Katılımcı mağazalar şunları içerir: oyun Adamları(yeni bir sekmede açılır) Ve bosch(yeni bir sekmede açılır).

Fırsatlar eBay Plus üyelerine özeldir. Değilseniz, üzülmeyin: 30 günlük ücretsiz eBay Plus üyeliği alabilirsiniz. Burada(yeni bir sekmede açılır). Bu makalenin sonunda eBay Plus hakkında daha fazla bilgi bulabilirsiniz.

İyi avlar!

En iyi fırsatlar

bilgisayar fiyatları

Akıllı ev fırsatları

oyun fırsatları

Apple fırsatları

Elektronik fırsatlar

En çok katılan mağazalar – “PWE22” koduyla %22 indirim*

eBay Plus nedir?

eBay Plus, alışveriş yapanlara özel tekliflere, ücretsiz metro teslimatına, ücretsiz iadelere ve aylık kuponlara erişim sağlayan eBay’in premium abonelik hizmetidir. eBay artı(yeni bir sekmede açılır) Avustralya’da aylık 4,99 A$, yıllık abonelik ise 49 A$ (%18 indirimli) tutarındadır. Yukarıdaki Plus Weekend fırsatlarının tümüne erişmek için aktif bir eBay Plus aboneliğinin gerekli olduğunu unutmamak önemlidir.

eBay Plus’ı denemekle ilgileniyorsanız, bir 30 günlük ücretsiz deneme(yeni bir sekmede açılır) bugün ve eBay Plus Hafta Sonu fırsatlarına ve VIP avantajlarına tam erişim elde edin.

eBay Plus Hafta Sonu ne zaman?

Devasa hafta sonu fırsatları 25 Mayıs Perşembe günü saat 10:00’da başladı ve 28 Mayıs 23:59’a kadar devam etmesi planlanıyor. Ay sonuna kadar (31 Mayıs Çarşamba) veya stoklar bitene kadar geçerli olan belirli anlaşmalar vardır. 25-28 Mayıs hafta sonu boyunca her gün düşen yeni fırsatlar olduğundan, önümüzdeki birkaç gün içinde tekrar kontrol ettiğinizden emin olun.

Daha fazla fırsat için eBay Avustralya’daki eBay Plus Hafta Sonu sayfasına bakın. Burada(yeni bir sekmede açılır).

Hüküm ve Koşullar: *Daha önce satılmadığı sürece 31/5 tarihinde sona erer. 1 öğe s. Daha fazla burada(yeni bir sekmede açılır).

Teknory

Tepkiniz nedir?

like

dislike

love

funny

angry

sad

wow