Arkadaşlarla Stumble Guys Nasıl Oynanır? + PC'de oynayabilir miyim?

Bunu açıklığa kavuşturalım, kendi başınıza oynarken biraz eğlenmenizi istediğimiz kadar, arkadaşlarınızla oynamaktan zevk almanızı istiyoruz! Özellikle Stumble Guys olduğunda, arkadaşlarınızla kaliteli oyun zamanı geçirmekten başka bir zevk yoktur.

Arkadaşlarla Stumble Guys Nasıl Oynanır? + PC'de oynayabilir miyim?

Oyun pazarına geçtiğimiz 2021 yılında gelen bu indie oyunu Kitka Games geliştirip yayınladı.

Elbette, bunun keyfini çıkarabileceğiniz oyunlardan biri olduğu konusunda hemfikiriz, size bunu vereceğiz. Ama arkadaşlarla Stumble Guys'ı nasıl oynayacağınızı merak ettiniz mi? Öyleyse, burada bizimle birlikte okuyun ve bunu PC'de oynayabilirseniz size haber verelim!

Arkadaşlarla Stumble Guys Nasıl Oynanır?

Doğrudan konuya gideceğiz ve bunun görebileceğiniz en kolay rehberlerden biri olduğunu söylediğimizde bize inanacağız . Hepimizin (muhtemelen hepimizin değil) bildiği gibi Stumble Guys, PC oyunu Fall Guys'a benzer diyebileceğiniz bir mobil oyundur. Ama yine de, benzerlikler hakkında yorum yapmayı bırakacağız, önce size yardımcı olacağız.

  • Öncelikle telefonlarınızda Stumble Guys uygulamasını çalıştırın . Oynamayı denemediyseniz ve bunun arkadaşlar için eğlenceli bir oyun olup olmadığını öğrenmek için bunu okuyorsanız. Google Play üzerinden Android'e ve App Store üzerinden iOS'a indirebilirsiniz .
  • Oyun başladığında lobide karakteriniz tarafından karşılanacaksınız. Buna benziyor, aşağıdaki sevimli karaktere bir göz atın. Oh, doğru, sevimli adama hayran olmaya gelmedik, değil mi, benim hatam . Sağ tarafta Parti düğmesini görüyor musunuz? Bunu tıklamalısın.
  • Düğmeye tıkladığınızda, şimdi aşağıdaki aynı ekranla karşı karşıya olmalısınız. Buradan, Parti Oluşturup oluşturmayacağınızı seçebilir ve ardından arkadaşlarınızı davet edebilirsiniz . Veya bir tane oluşturmuş olabilirler, böylece kodu girip Katılabilirsiniz .
  • Partinin sahibiyseniz ve herkes hazır olduktan sonra Oynat düğmesine tıklayabilirsiniz . Sizi harita seçimine yönlendirecek, ardından oyun başlayacaktır.
  • Herhangi bir sorunla karşılaşırsanız, herkesin aynı sunucuda olduğundan emin olmak isteyebilirsiniz! Ve bu oyuncular, Stumble Guys'da arkadaşlarınızla oynamanın en basit yolu! Başka soru? Oh, PC oyunu var mı?

Stumble Guys'ı PC'nizde oynayabilir misiniz?

PC'nizde oynamayı tercih ediyorsanız, sorun değil. Oh, demek istediğimiz, evet, Stumble Guys'ı PC'de oynayabilirsiniz . Oldukça havalı? Bağımsız platform oyunu, herhangi bir cihaz için çapraz oyun çok oyunculu desteğine sahiptir. Böylece ister Mac, Windows veya Linux kullanıyor olun, Android veya iOS telefonlarınızda, hatta tabletlerinizde oyunun keyfini çıkarabilirsiniz. PC'nize indirmeyi planlıyorsanız , Stumble Guys Steam'de mevcuttur.

Ayrıca Stumble Guys ile ilgili tüm sorularınızı aşağıda paylaşabilirsiniz.  O zamana kadar, daha fazla içerik için Teknory'de bizimle kalın  .