Armored Core VI Oynanış Brifingi Yarın Yayınlanacak

Armored Core VI Fires of Rubicon’un çıkışını nefesini tutarak bekleyenler, yarın oynanışı sergileyen bir yayını sabırsızlıkla bekleyebilirler. Bandai Namco, 25 Temmuz sabah 07:00 Pasifik/10:00 Doğu’da Twitch ve YouTube’da 12 dakikalık bir canlı yayın yapıyor. Etkinlik, oynanış görüntüleri vaat ederken, sunumdan başka ne bekleneceği belli değil. Ancak oyunun çıkışına bir ay varken, bitmeye yakın bir ürünü […]

Armored Core VI Oynanış Brifingi Yarın Yayınlanacak

Armored Core VI Fires of Rubicon’un çıkışını nefesini tutarak bekleyenler, yarın oynanışı sergileyen bir yayını sabırsızlıkla bekleyebilirler.

Bandai Namco, 25 Temmuz sabah 07:00 Pasifik/10:00 Doğu’da Twitch ve YouTube’da 12 dakikalık bir canlı yayın yapıyor. Etkinlik, oynanış görüntüleri vaat ederken, sunumdan başka ne bekleneceği belli değil. Ancak oyunun çıkışına bir ay varken, bitmeye yakın bir ürünü çalışırken görmek heyecan verici olmalı.

Armored Core VI Fires of Rubicon hakkında daha fazla bilgi için, birkaç hafta önce yayınlanan özel kapak hikayemize ve en son hikaye fragmanına göz atmayı unutmayın.

Teknory