Kingdom Come: Deliverance Nihayet Gelecek Yıl Geçişe Geliyor

2018 orta çağ RPG’si Kingdom Come: Deliverance’ın Switch’te yayınlanacağının duyurulmasının üzerinden iki yıldan fazla zaman geçti. Bu sessizlik nihayet Nintendo limanının gelecek yıl geleceği haberiyle bozuldu. Switch sürümü Kingdom Come: Deliverance – Royal Edition biçiminde geliyor. Bağlantı noktası Sabre Interactive (orijinal geliştirici Warhorse Studios’tur) tarafından yönetiliyor ve temel oyunu piyasaya sürülen tüm DLC’lerle birlikte paketliyor. […]

Kingdom Come: Deliverance Nihayet Gelecek Yıl Geçişe Geliyor

2018 orta çağ RPG’si Kingdom Come: Deliverance’ın Switch’te yayınlanacağının duyurulmasının üzerinden iki yıldan fazla zaman geçti. Bu sessizlik nihayet Nintendo limanının gelecek yıl geleceği haberiyle bozuldu.

Switch sürümü Kingdom Come: Deliverance – Royal Edition biçiminde geliyor. Bağlantı noktası Sabre Interactive (orijinal geliştirici Warhorse Studios’tur) tarafından yönetiliyor ve temel oyunu piyasaya sürülen tüm DLC’lerle birlikte paketliyor. Hem dijital hem de fiziksel olarak satışa sunulacak. Oyunun Switch’te nasıl çalıştığını gösteren yeni bir fragman yok ancak Sabre, bağlantı noktasının birkaç ekran görüntüsünü yayınladı.

Kingdom Come: Deliverance ilk olarak Şubat 2018’de vizyona girdi ve başrolde, anne ve babasının ölümünün ve köyünün yok edilmesinin intikamını almak için işgalcilere karşı savaşma görevine çıkan bir demircinin oğlu Henry yer alıyor. oyun en çok zorlu, gerçekçi oynanışıyla tanınıyor; bu, ona sadık hayranlar arasında kült bir takipçi kitlesi kazandırırken diğerlerini kutuplaştırıyor.

Kingdom Come: Deliverance’ın orijinal incelemesini buradan okuyabilirsiniz.

Teknory