Artık yalnızca 60 ABD doları olan bu ömür boyu bulut depolama çözümüyle önemli dosyalarınızı koruyun

Fırsat fiyatlandırması ve kullanılabilirliği, yayın tarihinden sonra değişebilir. TL; DR: 31 Ekim’e kadar 250 GB Koofr Bulut Depolama için ömür boyu abonelik alabilirsiniz(yeni bir sekmede açılır) sadece 59,99 $ için – bu, her zamanki 1.080 $ fiyat etiketinden %94’lük bir indirim. Bu yıl birden fazla Prime Day ile süper düşük fiyatlarla şımartılmak kolaydı. Derin indirimleri […]

Artık yalnızca 60 ABD doları olan bu ömür boyu bulut depolama çözümüyle önemli dosyalarınızı koruyun


Fırsat fiyatlandırması ve kullanılabilirliği, yayın tarihinden sonra değişebilir.

TL; DR: 31 Ekim’e kadar 250 GB Koofr Bulut Depolama için ömür boyu abonelik alabilirsiniz(yeni bir sekmede açılır) sadece 59,99 $ için – bu, her zamanki 1.080 $ fiyat etiketinden %94’lük bir indirim.


Bu yıl birden fazla Prime Day ile süper düşük fiyatlarla şımartılmak kolaydı. Derin indirimleri kaçırıyorsanız, bu stok fazlası satışında düşük fiyatlar hala devam ediyor. İster erken tatil alışverişi yapmaya çalışıyor olun, ister yalnızca bazı ihtiyaçlardan büyük tasarruf etmek istiyorsanız, şimdi 31 Ekim’e kadar, birkaç gün daha %94 indirimle önemli miktarda bulut depolama alanı gibi şeyleri puanlayabilirsiniz.

Önemli verilerinizi korumanız mı gerekiyor? Cihazlarımıza her zaman bağımlı olamayacağımız için, ömür boyu Koofr Bulut Depolama aboneliği ile hepsini koruma altında tutun. 250 GB bulut depolama alanı edinin(yeni bir sekmede açılır) şimdi sadece 59,99 $, her zamanki 1.080 $ fiyat etiketinde %94 indirim.

Profesyonel fotoğrafçılar ve acemiler, değerli anıları saklamanın önemini bilirler. Akıllı telefonunuzu yedeklememekten ve tüm anılarınızı cihazda saklamaktan suçluysanız, ateşle oynuyorsunuz. Ömür boyu abonelik sunan tek seferlik bir ücret karşılığında Koofr ile bulutta güvenli bir şekilde saklandıklarından emin olun.

Koofr, güvenli, özel ve kullanımı kolay bir bulut depolama hizmetidir(yeni bir sekmede açılır) Bu, dosyalarınızı korumak için can sıkıcı aylık ücretler gerektirmez. Birden fazla cihazdan erişilebilir: web, akıllı telefonunuz ve WebDav aracılığıyla. Dinlenme ve aktarım sırasında dosyalarınızı şifreler. Ayrıca Dropbox, Google Drive, Amazon ve OneDrive gibi başka bir bulut sunucusunun üyesiyseniz, mevcut hesabınıza kolayca bağlanabilir ve büyük dosyaları sınırsız olarak aktarabilirsiniz.

Size gönül rahatlığı sağlamanın yanı sıra, Koofr ile anonimliğin de tadını çıkarırsınız. Sizi izlemeyecek tek bulut depolama çözümü olduğunu iddia ediyor. Ayrıca, maksimum depolama potansiyelinize ulaştığınızdan emin olmak için Koofr Duplicate Finder ile gereksiz yinelenen dosyaları bulmayı ve kaldırmayı kolaylaştırmak için tasarlanmıştır.

Anılarınıza yatırım yapın ve Koofr Cloud Storage’ın normal fiyatından %94 indirimle 59.99$ gibi düşük bir fiyata 250 GB’lık kullanışlı bulut depolama alanı elde edin(yeni bir sekmede açılır), Stok Fazlası Fırsatları sırasında sınırlı bir süre için. Hızlı hareket edin, çünkü bu fiyat düşüşü 31 Ekim’de PT 23:59’da sona eriyor.

Fiyatlar değişebilir.

Teknory