En iyi tablet fırsatı: Samsung Galaxy Tab S6 Lite’ta 135 $ tasarruf edin

135 $ TASARRUF EDİN: 9 Aralık’tan itibaren Samsung Galaxy Tab S6 Lite’a sahip olabilirsiniz(yeni bir sekmede açılır) Amazon’da yalnızca 214,99 ABD Doları karşılığında — bu, normal maliyetinden %39 indirimli ve en düşük fiyat bugüne kadar. Tüm aile için mükemmel olan bir tablet pazarında mı? Uygun fiyatlı Samsung Galaxy Tab S6 Lite, çocuklar için en sevdiğimiz […]

En iyi tablet fırsatı: Samsung Galaxy Tab S6 Lite’ta 135 $ tasarruf edin

135 $ TASARRUF EDİN: 9 Aralık’tan itibaren Samsung Galaxy Tab S6 Lite’a sahip olabilirsiniz(yeni bir sekmede açılır) Amazon’da yalnızca 214,99 ABD Doları karşılığında — bu, normal maliyetinden %39 indirimli ve en düşük fiyat bugüne kadar.


Tüm aile için mükemmel olan bir tablet pazarında mı? Uygun fiyatlı Samsung Galaxy Tab S6 Lite, çocuklar için en sevdiğimiz tablet seçeneklerinden biridir ve şimdiye kadarki en düşük fiyatından daha fazla indirime girmiştir.

9 Aralık’tan itibaren Samsung Galaxy Tab S6 Lite’ın 2022 sürümünü alabilirsiniz.(yeni bir sekmede açılır) Amazon’da yalnızca 214,99 ABD Doları karşılığında – bu, önceki 349,99 ABD Doları olan normal fiyatından 135 ABD Doları daha düşüktür. tüm zamanların düşük maliyeti Ekim 2022’de 229,99 ABD doları.

S6 Lite, çocuklar için harika olabilir, ancak performans bölümünde hala beceriksiz değil. Mayıs 2022 sürümünün bu yenilenmiş modeli, geliştirilmiş bir Snapdragon 720G işlemci ve Android 12 işletim sistemi ile geliyor. 10,4 inç ekranı ve 2000 x 1200 çözünürlüğü, onu şovları izlemek veya oyun oynamak için ideal hale getirirken, Dolby Atmos stereo hoparlörleri onu hareket halindeyken müzik dinlemenin eğlenceli bir yolu haline getiriyor. Bu model, gerekirse bir microSD kart ile artırabileceğiniz 64 GB genişletilebilir depolama alanı da sunar.

Ayrıca, markanın diğer ekonomik tablet seçeneklerinin çoğunda elde edemediğiniz ekran kalemi desteğine sahip bir Samsung S-Pen ile birlikte gelir. Kısmen Samsung Kids modundan dolayı onu çocuklar için en sevdiğimiz tabletlerden biri olarak adlandırdık. Küçüklerin, Ebeveyn Kontrolü Modu aracılığıyla dağıtıldığı şekliyle yalnızca çocuk dostu ve ebeveyn onaylı içeriğe erişebilecekleri ayrı bir arayüzde dolaşmasına izin verin. Ayrıca, bu fiyata birden fazla çocuk kendi çocuğuna sahip olabilir.

Teknory