ASUS ROG Phone 7 sızıntısı çok tanıdık bir tasarımı ortaya koyuyor

Oliver Cragg / Android Yetkilisi TL;DR ROG Phone 7’nin iddia edilen çizimleri sızdırıldı. Görüntüler, ASUS’un ürün tasarımına güvenli bir yaklaşım benimsediğini ortaya koyuyor. Sızıntı, telefonun lansman tarihinden sadece bir hafta önce geliyor. Merakla beklenen ASUS ROG Phone 7’nin önümüzdeki Perşembe günü piyasaya sürülmesi planlanıyor. Ancak, yeni sızan bazı görseller sayesinde lansmandan önce küçük bir göz […]

ASUS ROG Phone 7 sızıntısı çok tanıdık bir tasarımı ortaya koyuyor

Oliver Cragg / Android Yetkilisi

TL;DR

  • ROG Phone 7’nin iddia edilen çizimleri sızdırıldı.
  • Görüntüler, ASUS’un ürün tasarımına güvenli bir yaklaşım benimsediğini ortaya koyuyor.
  • Sızıntı, telefonun lansman tarihinden sadece bir hafta önce geliyor.

Merakla beklenen ASUS ROG Phone 7’nin önümüzdeki Perşembe günü piyasaya sürülmesi planlanıyor. Ancak, yeni sızan bazı görseller sayesinde lansmandan önce küçük bir göz atıyoruz gibi görünüyor.

Tipster’ın izniyle Evan Blass, yaklaşan ROG Phone 7’nin yeni görüntüleri sızdırıldı. Görüntülere bakılırsa, ASUS tasarımı güvenli bir şekilde oynamaya karar vermiş gibi görünüyor. Öyle ki, bu görüntüleri ROG Phone 6’nın fotoğraflarıyla değiştirirseniz, muhtemelen farkı anlayamazsınız.

İşlemelere, cihazı tam olarak görmemizi engelleyen bazı aksesuarlar dahildir. Bu aksesuarlar arasında bir Aero Aktif Soğutucu tampon kılıfı ve bir ekran koruyucu bulunur.

El cihazı hakkında bildiklerimize dayanarak, söylentiler ekranın 6.78 inç 165Hz OLED ekran olduğunu gösteriyor. Ayrıca bir Snapdragon 8 Gen 2 yongası üzerinde çalıştığına ve 65W şarj hızına sahip 6.000mAh bataryaya sahip olduğuna inanılıyor.

Kamera kurulumuna gelince, 50MP, 13MP ve 5MP üçlü arka kamera sistemine sahip olması bekleniyor. Bununla birlikte 32MP özçekim kamerası olmalıdır.

Günün sonunda, ROG Phone 7’nin selefi ile hem içeride hem de dışarıda pek çok ortak noktası olacak gibi görünüyor. En büyük yükseltmeler muhtemelen daha güçlü işlemci ve geliştirilmiş selfie kamerası olacak. Ancak 13 Nisan’da cihazı nihayet elimize aldığımızda kesin olarak öğreneceğiz.


ASUS ROG Phone 7 sızıntısı çok tanıdık bir tasarımı ortaya koyuyor

Teknory