Samsung Galaxy A54: Stable One UI 6 güncellemesi ABD’ye geldi

Ryan Haines / Android Otoritesi TL;DR Bazı kullanıcılar kararlı One UI 6 güncellemesini aldıklarını bildiriyor. Görünüşe göre AT&T şu ana kadar güncellemeyi yayınlayan tek operatör. Galaxy A54, kararlı Android 14 güncellemesini alan ilk orta sınıf telefondur. Galaxy S23 ve Galaxy S22 için kullanıma sunulduktan sonra kararlı One UI 6 güncelleme treni hâlâ ilerlemeye devam ediyor. […]

Samsung Galaxy A54: Stable One UI 6 güncellemesi ABD’ye geldi

Ryan Haines / Android Otoritesi

TL;DR

  • Bazı kullanıcılar kararlı One UI 6 güncellemesini aldıklarını bildiriyor.
  • Görünüşe göre AT&T şu ana kadar güncellemeyi yayınlayan tek operatör.
  • Galaxy A54, kararlı Android 14 güncellemesini alan ilk orta sınıf telefondur.

Galaxy S23 ve Galaxy S22 için kullanıma sunulduktan sonra kararlı One UI 6 güncelleme treni hâlâ ilerlemeye devam ediyor. Güncellemeyi alacak bir sonraki telefon Galaxy A54 olacak gibi görünüyor ve ABD’deki kullanıcılara sunuluyor.

Buna göre SamMobileEn az bir Reddit kullanıcısı, kararlı One UI 6 güncellemesini aldığını bildirdi. Çıkış bunun bir tesadüf olmadığını ve Android 14 sürümünün ABD’de başlayacağını doğruladı.

Bu, Galaxy A54’ü en son One UI güncellemesinin kararlı sürümünü alan üçüncü Samsung telefonu ve orta seviye telefonların ilki yapıyor. Ancak güncelleme henüz geniş çapta yayılmadı ve güncelleme şu anda yalnızca AT&T tarafından yayınlanıyor. Ancak diğer operatörlerin de güncellemeyi yayınlamaya başlaması için muhtemelen çok uzun süre beklemek zorunda kalmayacağız.

Samsung’un Android 14 sürümü, kullanıcı arayüzü düzenlemelerinden yeni işlevlere kadar birçok yeni özellik sunuyor. Tüm yeni değişiklikleri One UI 6’nın ayrıntılı incelemesinde görebilirsiniz.

Güncellemenin cihazınız için mevcut olup olmadığını görmek istiyorsanız tek yapmanız gereken Ayarlar’a gidip Yazılım güncellemesi’ne gitmek. Güncelleme mevcutsa güncelleme istemini görmelisiniz.

Samsung Galaxy A54: Stable One UI 6 güncellemesi ABD’ye geldi

Teknory

Tepkiniz nedir?

like

dislike

love

funny

angry

sad

wow