Bir Marvel Yönetmenine Göre Infinity War’un Acımasız Sonu

Yenilmezler: Sonsuzluk Savaşı’nda Dünyanın En Kudretli Kahramanları şaşırtıcı bir şekilde Thanos’a yenildi ve bir Marvel yönetmeni bunun Kaptan Amerika’nın hatası olduğunu iddia etti. Bu makale gelişmekte olan bir hikayeyi kapsamaktadır. Elimize ulaştıkça daha fazla bilgi ekleyeceğimizden bizi tekrar kontrol etmeye devam edin. Özet The Marvels’ın yönetmeni Nia DaCosta’ya göre Kaptan Amerika’nın kimseyi feda etmeyi reddetmesi […]

Bir Marvel Yönetmenine Göre Infinity War’un Acımasız Sonu

Yenilmezler: Sonsuzluk Savaşı’nda Dünyanın En Kudretli Kahramanları şaşırtıcı bir şekilde Thanos’a yenildi ve bir Marvel yönetmeni bunun Kaptan Amerika’nın hatası olduğunu iddia etti.

Bu makale gelişmekte olan bir hikayeyi kapsamaktadır. Elimize ulaştıkça daha fazla bilgi ekleyeceğimizden bizi tekrar kontrol etmeye devam edin.

Özet

  • The Marvels’ın yönetmeni Nia DaCosta’ya göre Kaptan Amerika’nın kimseyi feda etmeyi reddetmesi ve başka bir yol bulma inancı, Avengers’ın Sonsuzluk Savaşı’nda Thanos’a yenilmesiyle sonuçlandı.
  • Yaklaşımı yanlış olmasına rağmen Kaptan Amerika’nın sarsılmaz ilkeleri onu inanılmaz bir kahraman ve ilgi çekici bir karakter haline getiriyor.
  • DaCosta, MCU’nun ilk bölümünün başarısının, karakterlerin kendilerine sadık kalmalarından ve her zaman uyumlu olmasalar bile kişilikleriyle tutarlı kararlar almalarından kaynaklandığını düşünüyor.


GÜNÜN EKRAN VİDEOSU

İÇERİĞE DEVAM ETMEK İÇİN KAYDIRIN

Bir Marvel yönetmeni Thanos’un kazanmasından Kaptan Amerika’nın sorumlu olduğunu düşünüyor Yenilmezler: Sonsuzluk Savaşı. Marvel Sinematik Evreni’nin en şok edici anı kesinlikle Thanos’un hareketi ve birkaç kahramanın toza dönüşmesiydi.

İle konuşmak Faz Sıfır, Harikalar Yönetmen Nia DaCosta, Avengers’ın Thanos’a yenilmesinin sebebinin Chris Evans’ın Kaptan Amerika’sı olduğuna inandığını açıkladı. Yenilmezler: Sonsuzluk Savaşı.

Aşağıdan tam alıntısına göz atın:

“O halde olay şu: Bunun onun hatası olmasının nedeni, bu kadar harika bir kahraman olmasının nedeni, çünkü o şöyle diyor: ‘Kimseyi feda etmeyeceğiz. Her zaman başka bir yol olmalı.’ Hatalıydı. Ama aynı zamanda sonunda haklıydı çünkü her şey yolundaydı. Değer verdiğimiz bazı insanları kaybettik ama bu onun hatası çünkü o şeyi arkadaşının elinden söküp almalıydı. baştan itibaren kafa.

Ama yine de onu bu kadar iyi bir karakter yapan şey de bu ve bence MCU’nun ilk bölümünün inanılmaz başarısının bir kısmı da karakterlerin kendilerine karşı çok sadık olması ve mantıklı olmalarıydı. Aldıkları tüm kararlar, siz onlarla aynı fikirde olmasanız bile, kim olduklarına son derece mantıklı geliyordu. Bu yüzden onu suçlasam da onu anlıyorum.”

Kaynak: Faz Sıfır

Önemli Çıkış Tarihleri

Teknory