Destansı Sennheiser Momentum 4 kulaklıklarda nadir görülen 120 $’lık fiyat düşüşü

Austin Kwok / Android Kurumu Mükemmel kulaklıklar düzenli olarak tam perakende fiyatından satılır ve teklif edildiğinde bile nadiren 300 doların altına düşer. Bu yılın Mart ayında çok kısa bir süre için 258,95$’a düşürüldüler, yani bu mevcut fiyat düşüşü tüm zamanların en düşük fiyatından sadece 1$ daha düşük. Her iki renk grubu da indirimdeyken, yalnızca beyaz […]

Destansı Sennheiser Momentum 4 kulaklıklarda nadir görülen 120 $’lık fiyat düşüşü

Austin Kwok / Android Kurumu

Mükemmel kulaklıklar düzenli olarak tam perakende fiyatından satılır ve teklif edildiğinde bile nadiren 300 doların altına düşer. Bu yılın Mart ayında çok kısa bir süre için 258,95$’a düşürüldüler, yani bu mevcut fiyat düşüşü tüm zamanların en düşük fiyatından sadece 1$ daha düşük. Her iki renk grubu da indirimdeyken, yalnızca beyaz model 120 $ indirimli.

Sennheiser ivme 4Sennheiser ivme 4

Sennheiser ivme 4

Üst düzey ANC kulak üstü kulaklıklar, stil ve rahatlığa odaklanır

Müziğinize tamamen kapılmaya ihtiyacınız varsa, bazı ANC kulaklarına ihtiyacınız var. Sennheiser Momentum 4, üst düzey müşterilerin kulaklıklarında ihtiyaç duyduğu temel özellikleri sunarken stil ve rahatlığa odaklanır.

kardeş sitemiz, SoundGuys, bu kulaklıkları verdi parlayan inceleme, ANC’nin üst düzey rakipleri kadar etkileyici olmasa da, ses kalitesi ve pil ömrünün aslında daha iyi olduğuna ve bunların çoğu alıcı için büyük faktörler olduğuna dikkat çekiyor. Hem kablolu hem de kablosuz bağlantı sunan kulaklıklar hafiftir ve gözlük takanlara uyum sağlayan yumuşak suni deri malzemeden kalın dolguya sahiptir. Sennheiser Smart Control uygulaması, kulaklığı çıkardığınızda müziğinizi otomatik olarak duraklatan “Akıllı Duraklatma” gibi özellikler sunarak kullanıcı deneyimini geliştirir. Kulaklıklar ayrıca ayarlanabilir ANC seviyeleri ve farklı ANC modları arasında geçiş yapmak için coğrafi etiketler tanımlama yeteneği sunar.

Sennheiser Momentum 4 anlaşması uzun sürmeyebilir, bu yüzden kaçırmayın. Yukarıdaki widget sizi ona götürür.

Destansı Sennheiser Momentum 4 kulaklıklarda nadir görülen 120 $’lık fiyat düşüşü

Teknory

Tepkiniz nedir?

like

dislike

love

funny

angry

sad

wow