Avatar 2 Zaten Bir Devam Filminde 1 Karakterin Mahkûm Olduğunu Söyledi

Avatar serisinin gelecekteki taksitlerde Dünya’ya yöneleceği söyleniyor, ancak bu, filmlerden belirli bir karakter için acımasız bir kader anlamına geliyor. Uyarı: Avatar: Aşağıdaki Su Yolu için Önemli Spoilerlar!Avatar: Suyun Yolu ana karakterlerinden birini korkunç bir geleceğin beklediğini göstermiştir. Avatar: Suyun Yolu ilkinden on yıl sonra Pandora’ya geri döner avatarı, Na’vi eşi Neytiri (Zoe Saldana) ile dört […]

Avatar 2 Zaten Bir Devam Filminde 1 Karakterin Mahkûm Olduğunu Söyledi

Avatar serisinin gelecekteki taksitlerde Dünya’ya yöneleceği söyleniyor, ancak bu, filmlerden belirli bir karakter için acımasız bir kader anlamına geliyor.


Uyarı: Avatar: Aşağıdaki Su Yolu için Önemli Spoilerlar!Avatar: Suyun Yolu ana karakterlerinden birini korkunç bir geleceğin beklediğini göstermiştir. Avatar: Suyun Yolu ilkinden on yıl sonra Pandora’ya geri döner avatarı, Na’vi eşi Neytiri (Zoe Saldana) ile dört çocuk babası Jake Sully (Sam Worthington) ve Omaticaya kabilesinin lideri ile. Ancak, bir Na’vi olarak yeni hayatı, bazı insan düşmanlarının başka ülkelerden gelmesiyle alt üst olur. avatarı Pandora’ya dön.

GÜNÜN EKRAN VİDEOSU

İçinde Suyun Yolu, hain Albay Miles Quaritch, zihni ve anıları ona yüklenmiş bir Avatar bedeninde geri dönüyor. Quaritch, Jake’in eski düşmanlarından oluşan bir ekibe, yenildikleri için bir intikam görevinde liderlik ediyor. avatarı, ancak Jake ve denizci Metkayina kabilesi de dahil olmak üzere arkadaşı Na’vi tarafından tekrar dövüldü. Quaritch sonunda ölmez Suyun Yoluancak buna rağmen, James Cameron’ın gelecek planları avatarı Franchise, Quaritch’i zorlu bir yolun beklediğini gösteriyor. Bununla birlikte, tahmin edilebileceğinden farklı nedenlerle ve Quaritch’in bir kişi olarak kim olduğuna geri dönüyor.

İLGİLİ: Avatar: The Way Of Water, James Cameron’ın En Büyük Şarkılarına Övgüsüdür


Avatar Serisi Dünya’ya Doğru Gidiyor OlabilirAvatar Suyun Yolu

Yapımcı John Landau, hakkında bazı farklı açıklamalar yaptı. Avatar 5Dünya’yı içeren planları. Filmin yer alacağını belirttikten sonra”hikayenin Dünya’ya gittiğimiz bir bölümü”, Landau daha sonra başka bir röportajda franchise’ın “tüm hikayeleri Pandora’da tut“. Ancak, oyun hakkında şifreli ayrıntılar olabilir. avatarı Landau’nun henüz tam olarak açıklayamadığı franchise hikayesi. Landau özellikle “bir bölüm” ile ilgili Avatar 5 Dünya’yı ziyaret etmek, franchise için planları anlamanın anahtarı olabilir.

Işınlanma gibi bilimkurgu unsurları kısaca çekim yapmak için kullanılabilir. Avatar 5 dünyaya. Ek olarak, Na’vi’nin tanrısı Eywa’nın yetenekleri de hikayeyi oraya astral projeksiyon yoluyla getirebilir. Her halükarda, bu Jake için bir eve ya da Neytiri için başka bir dünyaya bir yolculuğa yol açabilecek olsa da, Avatar 5 Na’vi’yi Dünya’ya getirmek Quaritch için çok daha kötü bir haber. Başlangıçta kim olduğu ile karşılaştırıldığında avatarıQuaritch çok farklı bir adam avatarı: Suyun Yolubirden fazla şekilde.

Quaritch, Avatar’ın Dünya’ya Dönüşünde Neden Mahkum Oldu?

Avatar su yolu Quaritch jake sully

İnsan formundaki Quaritch’in Na’vi’yi küçümsemekten başka bir şeyi yoktu. avatarıancak bir Na’vi formu alırken avatarı: Suyun Yolu, Quaritch görünüşe göre Jake ile olan kan davasının sona erdiğini düşünmemiş. Quaritch, Avatar formunda yalnızca Pandora’da hayatta kalabilir, ancak daha küçük bir yaşam formu olarak gördüğü şeyin bedeninde hayatta kalabilir. Jake tarafından tekrar dövülmekle uğraşmanın yanı sıra Suyun YoluQuaritch, zihninde Pandora’nın tutsağı olarak varoluşsal bir krizle karşı karşıya kalabilir. Quaritch için insan oğlu Spider (Jack Champion) ile olan ilişkisi de daha da kötüleşir.

İçinde Avatar: Suyun Yolu‘nin sonunda Spider, Quaritch’i boğulmaktan kurtarır, ancak yine de babasının ona katılma isteğini reddeder ve Spider Jake, Neytiri ve Pandora’da tüm hayatı boyunca tanıdığı Na’vi’ye döner. Quaritch tek başına kaldığında, tek umudu Na’vi’yi eşit olarak görmek ve sonrasında Jake ve Spider ile barışmak için samimi bir çaba sarf etmektir. Avatar: Suyun Yolu. Bu olmadan Quaritch, kendi dünyasına fiziksel olarak uyum sağlayamayan ve ruhsal olarak Pandora’ya uyum sağlayamayan bir adam olarak korkunç bir kaderle karşı karşıya kalır.

SONRAKİ: Na’vi’nin Sadece 4 Parmağı Varken Avatarların Neden 5 Parmağı Var?

Anahtar Yayın Tarihleri

Teknory