Avatar 3’te Örümcek Na’vi Olacak mı?

Avatar: The Way of Water’da Sully Ailesi’ndeki tek insan olan Miles “Örümcek” Socorro, Avatar 3’te bir Na’vi olmaya çalışacak mı? Uyarı! Bu yazı Avatar: The Way of Water için SPOILER içermektedir.Miles “Örümcek” Socorro (Jack Champion), Sully Ailesi’nin tek insan üyesidir. Avatar: Suyun Yoluiçinde bir Na’vi olması mümkün Avatar 3. Omatikaya klanı ve ilk olaylardan sonra […]

Avatar 3’te Örümcek Na’vi Olacak mı?

Avatar: The Way of Water’da Sully Ailesi’ndeki tek insan olan Miles “Örümcek” Socorro, Avatar 3’te bir Na’vi olmaya çalışacak mı?


Uyarı! Bu yazı Avatar: The Way of Water için SPOILER içermektedir.Miles “Örümcek” Socorro (Jack Champion), Sully Ailesi’nin tek insan üyesidir. Avatar: Suyun Yoluiçinde bir Na’vi olması mümkün Avatar 3. Omatikaya klanı ve ilk olaylardan sonra Pandora’da kalan birkaç insan tarafından büyütüldü. avatarı Filmde Örümcek, fiziksel formu dışında her şeyiyle Na’vi’dir. Bununla birlikte, insan olmak hala önemli bir farktır ve büyük ihtimalle yeni bir döneme doğru ilerlemeye devam edecek bir gerilim yaratır. Avatar 3.

GÜNÜN EKRAN VİDEOSU

Tıpkı Jake Sully’nin ilk bölümün sonunda zihnini orijinal insan vücudundan kalıcı olarak Na’vi avatarına geçirmesi gibi. avatarı, Örümcek de Na’vi olmayı arzu edebilir. Bu, Spider’ın geleceği için çok çekici bir yol olabilir, özellikle de biyolojik babası Miles Quaritch’in bir versiyonuyla yüzleştikten sonra. Avatar: Suyun Yolu. İşte Spider’ın neden Na’vi olmak isteyebileceğinin ve bunun Sully Ailesi’nin evlatlık oğlu için bir olasılık olup olmadığının temel nedenleri.

İlgili: Avatar: The Way Of Water Ne Kadar Para Kazanacak?


Örümcek Avatar 3’te Neden Na’vi Olmak İsteyebilir?Avatar The Way of Water'da ok atan örümcek

olaylarının ardından Avatar: Suyun Yolu, Örümcek’in Na’vi olmak istemesi mantıklı olur. Jake ve Neytiri’nin çocuklarından büyük ölçüde ayrı bir yolculuğa çıkan Spider, biyolojik babası merhum Quaritch’in anılarını ve kişiliğini taşıyan RDA’nın rekombinant avatarı tarafından kaçırıldı. Bu, Spider’a babasının bir versiyonuyla etkileşim kurma şansı verse de, Quaritch’in zulmünü gördükten sonra yine de Sully ailesini seçti. Bununla birlikte, RDA albayının, Quaritch’in Kiri’ye zarar vermesi durumunda insan çocuğu öldürmekle tehdit eden Neytiri’nin elinde Spider’ın ölmesine izin vermemesinin ardından Quaritch’in hayatını kurtarıyor. Avatar: Suyun Yolu.

Net kimlik mücadelesinin ötesinde, Örümcek’in tam Na’vi’ye gitmesi için büyük bir motivasyon, Neytiri ile artan gerilim olacaktır. İlk oğlu Neyteyam, Örümcek’i kurtarmaya çalışırken ölürken, Neytiri büyük olasılıkla ona karşı kin ve hatta nefret besleyecektir. Avatar 3, Sully Ailesi’nin geri kalanının aksine Örümcek’e büyük bir kayıtsızlık göstermişti. Bir insan olarak kendi türüyle birlikte olması gerektiğine inanıyor.

Neytiri, bir insan olan Jake’i sevip kabul edebilirken, artık tam bir Na’vi’dir. Şu anda Spider yok ve Quaritch ile Neteyam’ın ölümü, ilişkilerine en ufak bir yardımcı olmayacak. Jake, Spider’ı evlatlık oğlu olarak kabul etmiş gibi görünse de, Spider’ın tüm Sully Ailesi tarafından tamamen kabul edilmek ve aynı zamanda gerçek ebeveynliğini reddetmek için umutsuz bir girişimde Na’vi olmak istemesi mümkündür.

Örümcek Avatar 3’te Aslında Bir Na’vi Olabilir mi? Nasıl Olabilir?

Jake-uyanıyor-in-James-Cameron-Avatar

Örümceğin Na’vi olması, muhtemelen Jake Sully’nin ilkinde yaşadığı sürecin aynısı olacaktır. avatarı: bilincini bir avatar bedenine bağlama ve ardından Eywa Ağaçlarından biri aracılığıyla kalıcı bir aktarım. Bununla birlikte, Örümcek DNA’sını kullanan bir avatar bedeninin yaratılması gerekecek ve birinin tamamen büyümesi yaklaşık 5-6 yıl sürüyor. Pandora dünyasında kalan ve Spider’ın yetiştirilmesine yardım eden Norm ve Max gibi insan bilim adamlarının, Spider için ekran dışında bir avatar oluşturmuş olmaları mümkündür. Arada büyüyen bir gövdeye sahip filmler arasında bir zaman sıçraması da olabilir.

İlgili: Na’vi’nin Sadece 4 Parmağı Varken Avatarların Neden 5 Parmağı Var?

Başka bir seçenek çok daha karanlık olabilir, Spider ve Sully’ler arasında bir sürtüşmenin oluştuğu ve Quaritch ve RDA’dan bir tavsiye organı teklif ettiği (babasının yeni versiyonuna yeniden katılması şartıyla). Bu da onun kimlik mücadelesini çok zorlayıcı bir yönde sürdürecektir. Her iki durumda da, Na’vi olmak kesinlikle Spider’ın yola çıkması için önde gelen bir motivasyon gibi geliyor. Avatar 3 ve ötesinde.

Sonraki: Avatar 3’ün Cevaplaması Gereken En Büyük Sorular

Anahtar Yayın Tarihleri

Teknory