Smallville’den Michael Rosenbaum, James Gunn’ın DCU’sunda Lex Luthor Olmak İstiyor

The CW dramasında Lex Luthor’u canlandıran Smallville yıldızı Michael Rosenbaum, James Gunn’ın DC Universe’sinde ikonik DC Comics kötü adamını oynamak istiyor. Küçükköy İkonik DC TV dizisinde Lex Luthor’u oynayan yıldız Michael Rosenbaum, James Gunn’ın ünlü DC Comics kötü adamını oynamak istiyor. dc Evreni. Henry Cavill bu sonbaharda DC’ye dönerken siyah adam, Süpermen olarak yaşadığı dönem […]

Smallville’den Michael Rosenbaum, James Gunn’ın DCU’sunda Lex Luthor Olmak İstiyor

The CW dramasında Lex Luthor’u canlandıran Smallville yıldızı Michael Rosenbaum, James Gunn’ın DC Universe’sinde ikonik DC Comics kötü adamını oynamak istiyor.


Küçükköy İkonik DC TV dizisinde Lex Luthor’u oynayan yıldız Michael Rosenbaum, James Gunn’ın ünlü DC Comics kötü adamını oynamak istiyor. dc Evreni. Henry Cavill bu sonbaharda DC’ye dönerken siyah adam, Süpermen olarak yaşadığı dönem ne yazık ki sona erdi. Warner Bros. geliştirme girişimine rağmen Çelik Adam 2 Cavill’in Süpermen’i için daha büyük bir yayın parçası olarak, işler beklenmedik bir hal aldı. Kara Adam’ın serbest bırakmak. DC Studios eş CEO’su James Gunn bu hafta yeni bir Süpermen film üzerinde çalışılıyor ancak Cavill’i Krypton’un son oğlu olarak göstermeyecek.

GÜNÜN EKRAN VİDEOSU

Tepkiler yeni hakkında büyük ölçüde bölünürken Süpermen film, DC irfanından çeşitli ikonik karakterler için hayran seçmeleri başladı. Michael Rooker, Lex’i oynaması için popüler bir öneriyken, Süpermen yeniden başlat, Rosenbaum araya girdi ve popüler kötü adamı oynamak istediğini belirtti. bu Küçükköy yıldız, Süpermen’in düşmanını yedi sezon boyunca canlandırdı ve 2011’deki dizi finali için geri döndü ve canlı aksiyonda tüm Lex aktörleri arasında en uzun DC kötü adamını oynadı. Rosenbaum, en azından dikkate alınmak istediğini ifade ederek, şu bilgileri paylaştı:

İLGİLİ: Batman V. Superman, Gunn’ın DCU’su Kal-El İçin Mükemmel Kötü Adamı Kurdu


James Gunn’ın Superman Reboot’u Hakkında Bildiğimiz Her Şey

Arka planda gülümseyen James Gunn ve Superman, Cyborg, Wonder Woman ve Aquaman'in harmanlanmış görüntüsü

Gunn’a göre, yeni filmin senaryosu üzerinde çalışıyor. Süpermen film, muhtemelen Peter Safran ile birlikte DC Studios’un eş CEO’larından biri olmadan önce. Gunn senaryoyu yazarken henüz bir yönetmen seçmediklerini belirttiği için projeyi yönetecek gibi görünmüyor. Cavill’in Süpermen’inin kullanılmamasının nedeni, yeni yinelemenin Daily Planet muhabiri ve süper kahraman olarak ilk günlerinde daha genç bir Clark Kent’e odaklanacak olmasıdır. Bu faktöre rağmen, Süpermen Gunn’a göre film bir köken hikayesi değil.

Gunn, DC Studios ve DCU’ya liderlik etmesi için işe alındığından beri, film yapımcısı her zaman Süpermen’in kendisi ve Safran için en büyük öncelik değilse de en önemli önceliklerden biri olduğunu vurguladı. Süpermen’in enkarnasyonu kahramanın ilk yıllarına odaklanacak şekilde ayarlandığından Gunn, Twitter’da Clark’ın büyük karakterlerle ilk kez tanışmayacağını da doğruladı. Cavill’in canlandırdığı bu Çelik Adam karakterinden farklı olan tek şey daha genç, belki de 20’li yaşlarının başında olacak olması. film nereden başlarsa başlasın, bu Süpermen, ister Justice League kahramanları ister The Daily Planet’teki insanlar olsun, bazı ünlü karakterlerle zaten temas halinde olacak.

Rosenbaum’un filmlerde Lex’i oynama şansı olup olmayacağını zaman gösterecek olsa da, karakterin bir sonraki sinema versiyonu olarak seçilmesi büyük bir anlaşma olurdu. Warner Bros. ve DCU’nun çoklu evren açısını nasıl açtığı göz önüne alındığında, olay örgüsü, Rosenbaum’un oynadığı karakterle çelişmeden bir Lex doppelganger’ı canlandırmasını haklı çıkarabilir. Küçükköy. Gunn ve Rosenbaum’un arkadaş olduklarını ve daha önce birlikte çalıştıklarını da belirtmek gerekir. galaksinin gardiyanları franchise. Rosenbaum’un Lex rolündeki performansı, canlı aksiyonun hâlâ en çok tercih edilen yönlerinden biri. Süpermen medya, ikonik DC kötü adamı olarak geri dönme şansı, özellikle bir DCU filminde memnuniyetle karşılanacak. Gunn’ın ne yaptığına bağlı olarak DCUzaman gösterecek Smallville’in Rosenbaum, Tom Welling’in Süpermen’inin karşısında olmasa bile, Yarının Adamı’nın en büyük kötü adamını bir kez daha canlandırma şansı yakalayacak.

DAHA: James Gunn’ın En Karmaşık DCU Mücadelesi Batman

Kaynak: Michael Rosenbaum/ Twitter

Anahtar Yayın Günleri

Teknory