Avrupa Açık 2023 canlı yayını: Avrupa Açık tenisi ücretsiz nasıl izlenir

TL;DR: Prime Video, 2023 Avrupa Açık’a ev sahipliği yapıyor. Amazon Prime’ın 30 günlük deneme süresiyle ücretsiz olarak izleyebilirsiniz. Tenis tutkunları Prime Video’ya yönelmeli çünkü bu popüler yayın platformu 2023’teki ATP ve WTA Turlarına özel yayın sunuyor. Takvimdeki her turnuvayı izlemek istiyorsanız Amazon Prime üyeliği çok mantıklıdır, ancak yalnızca Avrupa Açık gibi belirli bir turnuvayı izlemekle […]

Avrupa Açık 2023 canlı yayını: Avrupa Açık tenisi ücretsiz nasıl izlenir

TL;DR: Prime Video, 2023 Avrupa Açık’a ev sahipliği yapıyor. Amazon Prime’ın 30 günlük deneme süresiyle ücretsiz olarak izleyebilirsiniz.


Tenis tutkunları Prime Video’ya yönelmeli çünkü bu popüler yayın platformu 2023’teki ATP ve WTA Turlarına özel yayın sunuyor.

Takvimdeki her turnuvayı izlemek istiyorsanız Amazon Prime üyeliği çok mantıklıdır, ancak yalnızca Avrupa Açık gibi belirli bir turnuvayı izlemekle ilgileniyorsanız, herhangi bir taahhütte bulunmanıza veya harcama yapmanıza gerek yoktur. herhangi bir şey. Gerçek olamayacak kadar iyi geliyor kulağa ama her zaman bir yol vardır.

2023 Avrupa Açık’ı dünyanın her yerinden ücretsiz izlemek istiyorsanız ihtiyacınız olan tüm bilgiler bizde mevcut.

Avrupa Açık nedir?

Avrupa Açık, Belçika’nın Antwerp kentindeki Lotto Arena’daki kapalı sert kortlarda oynanan bir erkekler tenis turnuvasıdır. Turnuva, 2023 ATP Turunun bir parçasıdır.

Şu anki tekler şampiyonu Félix Auger-Aliassime’dir.

2023’te Avrupa Açık ne zaman?

2023 Avrupa Açık, yarışmanın sekizincisi olacak. Şu tarihten itibaren gerçekleşecek: 16 Ekim ile 22 Ekim.

Avrupa Açık’ı ücretsiz nasıl izleyebilirim?

Prime üyeleri 2023 Avrupa Açık Turnuvasını Prime Video’da izleyebilir ancak abone olmaya gerek yoktur. Bunun yerine, Birleşik Krallık veya İrlanda’daki herkes Amazon Prime’ın 30 günlük deneme süresiyle Avrupa Açık’ı ücretsiz izleyebilir.

Birleşik Krallık veya İrlanda’da değilseniz 2023 Avrupa Açık Turnuvasını Prime Video’dan yayınlamak hâlâ mümkün.

VPN kullanarak dijital konumunuzu gizleyebilir ve Birleşik Krallık’taki güvenli bir sunucuya bağlanabilirsiniz. Bu süreç, Prime Video’daki turnuvaya dünyanın her yerinden erişebileceğiniz anlamına gelir. Bu karmaşık gibi görünse de süreç aslında basittir:

 1. 30 günlük Amazon Prime denemesine kaydolun (zaten üye değilseniz)

 2. Bir VPN’e abone olun (gibi ExpressVPN)

 3. Uygulamayı tercih ettiğiniz cihazınıza indirin (en iyi VPN’lerin Windows, Mac, iOS, Android, Linux ve daha fazlası için uygulamaları vardır)

 4. Uygulamayı açın ve Birleşik Krallık’taki bir sunucuya bağlanın

 5. Avrupa Açık’ı dünyanın her yerinden Prime Video ile izleyin

Spor yayını için en iyi VPN’ler ücretsiz değildir, ancak çoğu ücretsiz deneme veya para iade garantisi sunma eğilimindedir. Bu tekliflerden yararlanarak Avrupa Açık’ı Prime Video’da nakit taahhütte bulunmadan izleyebilirsiniz. Bu uzun vadeli bir çözüm değil, ancak tenis turnuvalarını ücretsiz olarak yayınlamanız için size yeterli zaman veriyor.

Dünyanın dört bir yanındaki ekstra içeriğe kalıcı erişime sahip olmak istiyorsanız aboneliğe ihtiyacınız olacak. Neyse ki akış için en iyi VPN sınırlı bir süre için indirimde.

Prime Video için en iyi VPN nedir?

Surfshark ve NordVPN gibi popüler hizmetler de dahil olmak üzere coğrafi kısıtlamalı içeriğin engellemesini güvenilir bir şekilde kaldırabilen birden fazla VPN vardır. Bunlar iyi seçenekler ama ExpressVPN birçok nedenden dolayı en iyi hizmettir:

 • Birleşik Krallık dahil 94 ülkedeki sunucular

 • iPhone, Android, Windows, Mac ve daha fazlası dahil olmak üzere tüm önemli cihazlarda kullanılabilen, kullanımı kolay uygulama

 • Verilerinizin her zaman güvende olması için katı kayıt tutmama politikası

 • Yüksek bağlantı hızları

 • Beş adede kadar eşzamanlı bağlantı

 • 30-gün para iade garantisi

Bir yıllık abonelik ExpressVPN 82,82 £ fiyatla satışta ve ekstra üç ay ücretsiz – sınırlı bir süre için %49 indirim içeriyor. Bu plan aynı zamanda bir yıllık ücretsiz sınırsız bulut yedeklemesini ve 30 günlük cömert para iade garantisini de içeriyor.

Prime Video ile 2023 Avrupa Açık’ı ücretsiz izleyin.

Teknory