En iyi dizüstü bilgisayarlar 2023: MacBook’lar, Chromebook’lar ve daha fazlası

Bir sonraki dizüstü bilgisayarınızın fiyatı gerçekten tek bir şeye inecek: kişisel olarak ne kadar harcamak istediğiniz. Hepimiz teknoloji satın alımları için sınırsız bir bütçe istesek de, gerçekçi bir şekilde konuşursak, muhtemelen ne kadar nakit paradan ayrılmaya istekli olduğunuz konusunda aklınızda genel bir aralık vardır. Makineye her gün güveniyorsanız – ve bu sadece ara sıra zaman […]

En iyi dizüstü bilgisayarlar 2023: MacBook’lar, Chromebook’lar ve daha fazlası

Bir sonraki dizüstü bilgisayarınızın fiyatı gerçekten tek bir şeye inecek: kişisel olarak ne kadar harcamak istediğiniz.

Hepimiz teknoloji satın alımları için sınırsız bir bütçe istesek de, gerçekçi bir şekilde konuşursak, muhtemelen ne kadar nakit paradan ayrılmaya istekli olduğunuz konusunda aklınızda genel bir aralık vardır. Makineye her gün güveniyorsanız – ve bu sadece ara sıra zaman harcadığınız bir şey değilse – o zaman işi iyi yapacak (ve uzun süre dayanacak şekilde yapılmış) bilgisayar almak çok önemlidir. Size önceden daha pahalıya mal olacak, ancak uzun vadede buna değecek.

Bununla birlikte, gerçekten harika görünen, ancak asla kullanmayabileceğiniz ekstralara kapılmanın farkında olun. Örneğin, dokunmatik ekrana ve kaleme sahip 2’si 1 arada dizüstü bilgisayar, dizüstü bilgisayarlarıyla çizim yapmayı veya el yazısı notlar almayı planlayan kişiler için gerçekten harikadır, ancak herkesin sahip olması gereken bir şey değildir.

Genel olarak, dizüstü bilgisayarınızı ne için kullanacağınızı (tekrar) iyice düşünmelisiniz. Kaputunun altında çok fazla güce ve geniş depolama alanına sahip bir cihaza ihtiyacınız varsa, 1.000 $ ve üstü aralığında bir şey hedefleyin. Dizüstü bilgisayarınızı yalnızca ara sıra Google Dokümanı veya Excel e-tablosunu düzenlemek için kullanıyorsanız, muhtemelen 600 ABD dolarının altındaki harcamalardan kurtulabilirsiniz.

Teknory