James Gunn, Tepki Ortasında Henry Cavill Superman Konuşmaları Hakkında Samimi Oldu

Henry Cavill’in Superman rolünün bittiği duyurulduktan sonra, James Gunn büyük hayran tepkisinin ardından son görüşmeleri hakkında samimi konuşuyor. James Gunn, Henry Cavill ile ABD’nin geleceği hakkında yaptığı görüşme hakkında samimi konuşuyor. Süpermen Büyük hayran tepkisinin ardından. 2017’den beri DC Universe’de (eski adıyla DCEU olarak biliniyordu) yok olduktan sonra Adalet LigiCavill sonunda sürpriz bir kamera hücresi […]

James Gunn, Tepki Ortasında Henry Cavill Superman Konuşmaları Hakkında Samimi Oldu

Henry Cavill’in Superman rolünün bittiği duyurulduktan sonra, James Gunn büyük hayran tepkisinin ardından son görüşmeleri hakkında samimi konuşuyor.


James Gunn, Henry Cavill ile ABD’nin geleceği hakkında yaptığı görüşme hakkında samimi konuşuyor. Süpermen Büyük hayran tepkisinin ardından. 2017’den beri DC Universe’de (eski adıyla DCEU olarak biliniyordu) yok olduktan sonra Adalet LigiCavill sonunda sürpriz bir kamera hücresi görünümüyle Süpermen rolüne geri döndü. siyah adam kredi sahnesi Karakterinin Dwayne Johnson’ın anti-kahramanıyla karşılaşması kısa sürse de Cavill, hayranlarına bunun gelecek şeylerin sadece bir tadı olduğuna dair güvence vermişti. Ancak sahip olmasına rağmen Çelik Adam 2 geliştirme aşamasında olan DC Studios, yeni bir Süpermen Cavill’in Kal-El olarak yer almayacağı filmin senaryosunu Gunn kaleme alıyor.

GÜNÜN EKRAN VİDEOSU

Beklendiği gibi, hayranlar Cavill’in Süpermen’inin ani ayrılışına güçlü tepkiler verdi ve birçok kişi nihai sonucun neden bu olduğunu merak etti. GunnHayranlarıyla sosyal medya üzerinden bağlantı kuran ve DCU’da neler olup bittiğine dair yanıtlar sağlayan , bir kullanıcı, yanıtları nasıl ele aldığına dair bazı eleştirilerle kendisine yaklaştırdı. Bu, Gunn’ı Süpermen hakkında konuşmak için Cavill ile görüşmesi hakkında samimi olmaya sevk ederken, Cavill ile görüşme konusunda olumlu bir deneyim yaşadığını vurguladı. Güçlü adam yıldız.

İlgili: Bu 2 Güncelleme Henry Cavill’in Witcher Çıkışını Çok Daha Kötü Hale Getiriyor


Gunn’ın Liderliği Altında Superman ve DCU’da Neler Oluyor?

DC karakterlerinin önünde James Gunn

Cavill’in Süpermen döneminin sona erdiği haberi, DC Studios için dramatik bir zamanda geliyor çünkü şirket, seride neler olup bittiğine dair birden fazla raporla uğraşıyor. Gunn ve eş-CEO’su Peter Safran’ın DCU için 10 yıllık planlarını Warner Bros. Discovery’ye sunmuş veya sunmak üzere olmasına rağmen, markayla ne yaptıklarına dair pek çok çelişkili hikaye var. Ancak Gunn ve diğerlerinin yaptığı çeşitli açıklamalarla çok kısa sürede bazı detaylar netlik kazandı.

Gunn’ın yeni Süpermen film, bir muhabir/süper kahraman olarak kariyerinin ilk günlerinde Clark Kent’in daha genç bir yinelemesini keşfedecek. Gunn senaryoyu yazarken, yeni filmin yönetmeni de Süpermen film henüz seçilmedi, ancak filmi yöneten DC Studios eş CEO’su olmayabilir. Gunn ayrıca yeni DCU’nun Süpermen film, kendisini öncekilerden ayıran bir başlangıç ​​​​hikayesi olmayacak Süpermen filmler. İle birlikte Harika Kadın 3 hurdaya çıkarıldı (şimdilik) ve başka plan yok Aquaman Jason Momoa’nın 2023 devam filmi sinemalarda gösterime girdikten sonra, DCU muhtemelen bir ölçüde yeniden başlatmaya doğru gidiyor.

Gunn ve Safran’ın DCU’yu yumuşak mı yoksa tamamen yeniden mi başlatacağını, yani bu ikonik süper kahramanlar ve kötü adamlar için yepyeni aktörler mi yaptıklarını zaman gösterecek. 2023 olmasıyla Shazam! tanrıların öfkesi, Flaş, mavi böcekve Aquaman ve Kayıp KrallıkDC Studios için planlanan her ne ise 2024 ve sonrasında başlayacak. nerede yeni Süpermen filmin bu zaman çizelgesine düştüğü belirsiz, ancak Gunn’ın filminin yeni DCU’yu başlatan şey olması şaşırtıcı olmaz, nasıl olduğu gibi Güçlü adam 2013’te evrenden başladı. 2022 sona ererken, yeni yıl umarım DCU için bazı olumlu güncellemelerle gelir, özellikle de Gunn’ınkiyle ilgili olarak. Süpermen yeniden başlat.

Devamı: Cidden, DC HALA Henry Cavill’in Süpermen Geleceğini Riske Alıyor?!

Kaynak: James Gunn/ Twitter

Anahtar Yayın Tarihleri

Teknory