Babam her şeyin Microsoft Visio’ya nasıl bağlandığını gösterebilir. Şimdi, bu Babalar Günü indirimi sırasında 19,97 dolar

Belki babanız BT alanında çalışıyor, ağ şemaları, BT mimarisi ve sistem yapılandırmaları oluşturuyor. Veya belki de işletme yönetimindedir ve şirket süreçlerinin haritasını çıkarmaktan, organizasyon şemalarını oluşturmaktan veya iş akışı şemalarını tasarlamaktan sorumludur. Ya da belki babanız işlerin nasıl yürüdüğünü daha iyi anlamak için karmaşık süreçleri grafiksel olarak ortaya koymayı seviyordur. Kesin ve profesyonel diyagramlar oluşturmaya […]

Babam her şeyin Microsoft Visio’ya nasıl bağlandığını gösterebilir.  Şimdi, bu Babalar Günü indirimi sırasında 19,97 dolar

Belki babanız BT alanında çalışıyor, ağ şemaları, BT mimarisi ve sistem yapılandırmaları oluşturuyor. Veya belki de işletme yönetimindedir ve şirket süreçlerinin haritasını çıkarmaktan, organizasyon şemalarını oluşturmaktan veya iş akışı şemalarını tasarlamaktan sorumludur. Ya da belki babanız işlerin nasıl yürüdüğünü daha iyi anlamak için karmaşık süreçleri grafiksel olarak ortaya koymayı seviyordur.

Kesin ve profesyonel diyagramlar oluşturmaya ihtiyaç duyan herkes için Windows için Microsoft Visio 2021 Professional, büyük Babalar Günü İndirimimiz kapsamında şimdi 19,97 ABD doları tutarında dikkat çekici bir fiyatla satışta.

Daha önce hiç kullanmamış olanlar için Visio, karmaşık bilgileri basitleştirme konusunda ustadır. İster iş süreçlerinin haritasını çıkarmak, ister ağ şemaları oluşturmak, hatta kat planları tasarlamak olsun, Visio karmaşık verileri net, anlaşılır görsellere dönüştürmeye yardımcı olur.

Visio ile kullanıcılar, birden fazla kullanıcının aynı diyagram üzerinde aynı anda çalışmasına olanak tanıyan gerçek zamanlı işbirliği desteği alır. Bu şekilde ekip üyeleri anında geri bildirim alarak herkesin aynı fikirde olmasını sağlar.

Visio, diğer Microsoft Office uygulamalarıyla sorunsuz bir şekilde bütünleşerek diyagramların Word belgelerine, Excel elektronik tablolarına ve PowerPoint sunumlarına kolayca dahil edilmesini sağlamakla kalmaz, aynı zamanda Visio bu bilgilerle ne yapacağını da bilir.

Visio’nun veri bağlama özellikleri, kullanıcıların diyagramları Excel veya SQL veritabanları gibi harici veri kaynaklarına bağlamasına olanak tanır; böylece diyagramlar, temel verilerdeki değişiklikleri yansıtacak şekilde otomatik olarak güncellenebilir.

Babanızı (veya başka birini), Windows için ömür boyu Microsoft Visio 2021 Professional lisansına sahip en güçlü organizasyon araçlarından birine bağlayın. Normalde 249,99 ABD doları değerinde olan bu ürünü, indirimin 10 Haziran saat 23:59’da (PT) sona ermesinden önce satın alırsanız, şimdi yalnızca 19,97 ABD dolarına sahip olabilirsiniz.

Windows için Microsoft Visio 2021 Professional – 19,97 ABD doları

Şimdi 19,97$ karşılığında alın

StackSocial fiyatlar değişebilir.

Babam her şeyin Microsoft Visio’ya nasıl bağlandığını gösterebilir. Şimdi, bu Babalar Günü indirimi sırasında 19,97 dolar

Teknory