Eski World Of Warcraft, League Of Legends Lideri Greg Street, Kod Adı ‘Ghost’ olan Yeni Stüdyo ve MMO’yu Tanıttı

Blizzard’ın World of Warcraft’ında eski lider sistem tasarımcısı ve Riot Games’in League of Legends MMO’sunun baş yapımcısı olan Greg Street, halen geliştirme aşamasındadır ve NetEase Games, Fantastic Pixel Castle adında yeni bir stüdyo duyurdu. Bu stüdyo, yeni bir fantastik evrende geçen Ghost kod adlı yeni bir AAA MMO geliştiriyor. Bir basın açıklamasına göre Street’e, World […]

Eski World Of Warcraft, League Of Legends Lideri Greg Street, Kod Adı ‘Ghost’ olan Yeni Stüdyo ve MMO’yu Tanıttı

Blizzard’ın World of Warcraft’ında eski lider sistem tasarımcısı ve Riot Games’in League of Legends MMO’sunun baş yapımcısı olan Greg Street, halen geliştirme aşamasındadır ve NetEase Games, Fantastic Pixel Castle adında yeni bir stüdyo duyurdu. Bu stüdyo, yeni bir fantastik evrende geçen Ghost kod adlı yeni bir AAA MMO geliştiriyor. Bir basın açıklamasına göre Street’e, World of Warcraft, League of Legends, Guild Wars 2, Fortnite, Overwatch ve Valorant gibi onlarca yıllık MMO ve ilgili tür deneyimine sahip kurucu bir ekip katılıyor.

Stüdyo işe alım yapıyor ve “uzaktan öncelikli yapıyı” benimsediğini söylüyor. Şu anda tamamen uzakta. Bugünkü haberlerin yanı sıra, Fantastic Pixel Castle üç parça Ghost konsept çizimi yayınladı ve aşağıdaki galeriyi kaydırarak her birine göz atabilirsiniz:

Stüdyonun lideri Street bir basın bülteninde şöyle yazıyor: “Fantastic Pixel Castle ve Ghost ile oyuncuların önünde açık iletişim ve gelişime olan bağlılığımızı göstermek istiyoruz.” “MMO’lar tartışmasız yapımı en zorlu oyunlardan biri, ancak bazı büyük avantajlarımız da var. Tamamen uzak bir stüdyoyuz, bu da bize en iyi oyun geliştiricilerini işe alma olanağı sağlıyor ve tasarımımızı yineleyebilmek için küçük kalmayı planlıyoruz. Hızlı bir şekilde. Ayrıca oyunu topluluğa erkenden ve sık sık göstermek ve sürekli geri bildirimi dahil etmek için doğru yolda olduğumuzdan emin olmak istiyoruz. Bu mümkündür çünkü NetEase Games, vizyonumuzu anlayan ve bize yaratıcı özerklik veren stratejik bir ortaktır. Başarılı olmak için kaynak ve destek gerekiyor.”

Fantastic Pixel Castle stüdyo lideri Greg Street

NetEase Games’in küresel yatırımlar ve ortaklıklardan sorumlu başkanı, Fantastic Pixel Castle’ın, bu orijinal fantastik IP’yi geliştirmek için NetEase’e mevcut en iyi MMO yeteneklerinden bazılarını getirdiğini ve stüdyonun “bu vizyonu gerçeğe dönüştürmek için” şirketin tam desteğine sahip olduğunu belirtti.

Fantastic Pixel Castle’ın stüdyo liderleri, 8 Kasım’da saat 14:00 ET’de canlı yayınlanan AMA setinde takım ve Ghost hakkında daha fazla bilgi paylaşacak ve ekip, bu oyunun fikriyle ilgilenenleri stüdyonun web sitesine göz atmaya teşvik ediyor. İnternet sitesi daha fazla bilgi için.


Bu MMO’dan ne görmeyi umuyorsunuz? Aşağıdaki yorumlarda bize bildirin!

Teknory

Tepkiniz nedir?

like

dislike

love

funny

angry

sad

wow