‘Barbie’, Tüm Zamanların Büyük Bir Hayranı İçin Şimdiye Kadarki En Etkili Filmlerden Biriyle Buluşuyor Posteri

Kar Barbiedünyası ve biz sadece onun içinde yaşıyoruz. Greta Gerwig’in ikonik bebeği ele alışı, 337 milyon dolarlık küresel açılış hafta sonu ile yılın en büyük filmlerinden biri haline geldi. oppenheimer toz içinde, ama aynı zamanda Indiana Jones ve Dial of Destiny, Mission: Impossible – Dead Reckoning Part Oneve (belki de tahmin edilebileceği gibi) her yerde […]

‘Barbie’, Tüm Zamanların Büyük Bir Hayranı İçin Şimdiye Kadarki En Etkili Filmlerden Biriyle Buluşuyor Posteri

Kar Barbiedünyası ve biz sadece onun içinde yaşıyoruz. Greta Gerwig’in ikonik bebeği ele alışı, 337 milyon dolarlık küresel açılış hafta sonu ile yılın en büyük filmlerinden biri haline geldi. oppenheimer toz içinde, ama aynı zamanda Indiana Jones ve Dial of Destiny, Mission: Impossible – Dead Reckoning Part Oneve (belki de tahmin edilebileceği gibi) her yerde tepinmek Flaş.

Şimdi Barbie Ateş, klasik anime dünyasına beklenmedik bir yön verdi. Sanatçı Joana Fraga elden geçirdi 1988’lerin ikonik afişi akira daha pastel pembe bir temaya dönüştü, Kaneda’nın bisikletini bırakıp Barbie’nin üstü açık arabasını aldı ve simgenin kendisini kararlı adımlarla ona doğru ilerlediğini gösterdi. Buna bir bak:

Twitter üzerinden görüntü

Gördüğünüz gibi, bu beklenmedik karışım sosyal medyada büyük bir hit oldu, bir günden kısa bir süre içinde çeyrek milyon beğeni ve 5,5 milyon görüntülenme topladı. Dürüst olmak gerekirse, çizimin kalitesi ve ayrıntılara gösterilen özen (katakana’da “Barbie”nin doğru yazıldığından emin olmak dahil) göz önüne alındığında, şaşırmadık.

akira bu yıl 35. yıl dönümünü kutluyor olabilir, ancak yine de kültürel olarak çok alakalı geliyor. Hollywood, en son yönetmen Taika Waititi ile onu beyaz perdeye uyarlamak için onlarca yıl harcadı. Nisan ayında, Waititi çalışmaların devam ettiğini ve yaklaşan projesiyle hokkabazlık yaptığını doğruladı. Yıldız Savaşları film, ile akira potansiyel olarak ona göre önceliklidir.

Her iki durumda da, bu tuhaf psişik siberpunk bilimkurgu destanının geri dönüşünü görmek için açız, ancak bu arada, bir baskı satın almayı düşünüyoruz. Barbie X akira bir duvarı aydınlatmak için poster.

Teknory