Açlık Oyunları’ndan Sam Claflin, Finnick Prequel Çağrılarına Yanıt Verdi ve Geri Dönüp Dönmeyeceğini Paylaştı

Özet Sam Claflin bu konuda olumlu duygularını ifade ediyor Ötücü Kuşların ve Yılanların Şarkısı ve geri dönmeye ilgi gösteriyor Açlık Oyunları franchise. Her ne kadar bunun pek muhtemel olduğunu düşünmese de Claflin olası bir ön filmde Finnick’in babasını oynayabileceğini öne sürüyor. Seriyi devam ettirme kararı, Suzanne Collins’in yeni ve ilgi çekici bir tematik önerme bulmasına […]

Açlık Oyunları’ndan Sam Claflin, Finnick Prequel Çağrılarına Yanıt Verdi ve Geri Dönüp Dönmeyeceğini Paylaştı

Özet

  • Sam Claflin bu konuda olumlu duygularını ifade ediyor Ötücü Kuşların ve Yılanların Şarkısı ve geri dönmeye ilgi gösteriyor Açlık Oyunları franchise.
  • Her ne kadar bunun pek muhtemel olduğunu düşünmese de Claflin olası bir ön filmde Finnick’in babasını oynayabileceğini öne sürüyor.
  • Seriyi devam ettirme kararı, Suzanne Collins’in yeni ve ilgi çekici bir tematik önerme bulmasına bağlı.


GÜNÜN EKRAN VİDEOSU

İÇERİĞE DEVAM ETMEK İÇİN KAYDIRIN

Açlık Oyunları aktör Sam Claflin, Finnick Odair’in ön filmi için seriye dönüp dönmeyeceğini açıkladı. Claflin 4. Bölge Açlık Oyunlarının galibini oynadı Ateşi Yakalamak ve ikisi alaycı kuş filmler. Oyunları hiç gösterilmeyen, hayranların en sevdiği karakter olarak, Finnick’in önbölümüne büyük ilgi var bir süredir, yazar Suzanne Collins’in açıklamasından sonra bu ihtimal daha somut hale geliyor Ötücü Kuşların ve Yılanların Şarkısı prequel kitabı ve onun son film uyarlaması.

İle konuşurken Çeşitlilik 2024 Emmy Ödülleri’nin kırmızı halısında Claflin’e onu görüp görmediği soruldu. Ötücü Kuşların ve Yılanların Şarkısı ve seriye dönüp dönmeyeceği. Aşağıdaki videoya göz atın:

Claflin’in konuyla ilgili destekleyici ve övgü dolu yorumları Ötücü Kuşların ve Yılanların Şarkısı franchise hakkında hâlâ olumlu hislere sahip olduğunu gösteriyor. Geri dönmeye ilgi duyduğunu ifade etti, ancak bunun pek olası olmadığını düşündüğünü de itiraf etti. Ancak oynayabileceği bir rol konusunda bir fikri vardı. Aşağıdan geri dönüp dönmeyeceğine ilişkin Claflin’in tam yanıtını okuyun:

Yüzde yüz. Geri dönebileceğim yer var mı bilmiyorum. Artık çok yaşlıyım, sarışın değilim, mavi gözlü değilim. İnsanların bir Finnick ön filmi istediğine dair söylentiler duydum. Tek söyleyeceğim Finnick’in babasının yanında olacağım.


Bir Finnick Prequel’i Gerçekleşecek mi?

Açlık Oyunları: Ateşi Yakalamak'ta Finnick bir okla karşı karşıya

Yönetmen Francis Lawrence’ın daha fazlası için durumu Açlık Oyunları filmler “Suzanne’in Panem dünyasına uygun olduğunu düşündüğü başka bir tematik fikri varsa.” onaylıyor sırf bunun uğruna başka bir hikaye yapma ihtiyacını hissetmiyor. Lawrence’ın dümende olmadığı başka bir film daha yapılabilir ama o zamandan bu yana serinin her bölümünü o yönetti. Ateşi YakalamakCollins’in ilgili her hikayeye ilişkin orijinal vizyonunu tamamlayan tutarlı bir vizyon getiriyor. Açlık Oyunları sadece genişlemek için genişleyen bir franchise değildir.

Şu anda Collins’in Panem dünyasında daha fazla hikaye yazdığına dair bir onay yok. Lawrence’ın da belirttiği gibi, gelecekteki hikayelerin yeni ve ilgi çekici bir tematik önermeye sahip olması gerekir. Ötücü Kuşların ve Yılanların Şarkısı yaptı. Prequel romanı ve filmi iyi işliyor çünkü yalnızca orijinal üçlemeyi zenginleştirmekle kalmıyor, aynı zamanda yeni temaları ve çoğunlukla yeni karakter kadrosunu da keşfediyor. Finnick, Haymitch Abernathy, Johanna Mason veya diğer galiplerin kazandığı Oyunları gösteren bir prequel’in, yeni bir arka plan hikayesi sağlamaktan başka, var olmak için daha ilginç bir nedene sahip olması gerekiyor.

Bu çekiliş, Finnick’in Annie Cresta’yla olan aşk hikayesini ve akıl hocası Mags’ten öğrendiklerini, aynı zamanda Oyunlarda hayatta kalmayı ve sonrasında yaşadığı dehşeti içerebilir. Bu hikayedeki sorun şu ki önemli gelişmelerin çoğu zaten açıklanmıştı. Ateşi Yakalamak Ve alaycı kuş. Bir Finnick Açlık Oyunları şu anda pek mümkün görünmese de imkansız değil, özellikle de bu durum göz önüne alındığında Ötücü Kuşların ve Yılanların Şarkısı serinin görünüşte kesin bir sona ulaşmasından yıllar sonra yayınlandı alaycı kuş.

Kaynak: Çeşitlilik/Twitter

Açlık Oyunları Franchise Posteri
Açlık Oyunları

Açlık Oyunları, Jennifer Lawrence’ın Katniss Everdeen rolünü oynadığı çok filmli bir seridir. Filmler, yazar Suzanne Collins’in genç yetişkinlere yönelik distopik kitap serisine dayanıyor. İlk film 2012’de gösterime girdi, ardından 2013’te Ateşi Yakalamak, 2014’te Alaycı Kuş Bölüm 1 ve 2015’te Alaycı Kuş Bölüm 2 geldi. 2023’te serinin beşinci filmi The Ballad of Songbirds and Snakes yayınlandı.

Tarafından yaratıldı
Suzanne Collins
Döküm
Jennifer Lawrence, Josh Hutcherson, Liam Hemsworth, Elizabeth Banks, Woody Harrelson, Stanley Tucci, Donald Sutherland, Lenny Kravitz, Willow Shields, Phillip Seymour Hoffman, Rachel Zegler, Tom Blyth, Viola Davis, Peter Dinklage, Hunter Schafer, Jason Schwartzman

Teknory

Tepkiniz nedir?

like

dislike

love

funny

angry

sad

wow