Neden Hıçkırık ve Astrid’in Ejderhanı Nasıl Eğitirsin’den Çiftlerin Hedefleri Terapist Tarafından Açıklanıyor

Özet Lisanslı terapist Jonathan Decker, Hiccup ve Astrid’in Ejderhanı Nasıl Eğitirsin franchise sağlıklı bir çiftin mükemmel bir örneğidir. Bunların “çift hedef” olmasının altı nedeni şunlardır: karşılıklı açık fikirlilik, iletişim, şakacı karşıtlığı anlamak. incitici alay, birleşik güçler, teşvik ve ekip çalışması. Hıçkıdık ve Astrid arasındaki dinamik, serinin gerçekten de kalbidir ve canlı aksiyon Ejderhanı Nasıl Eğitirsin […]

Neden Hıçkırık ve Astrid’in Ejderhanı Nasıl Eğitirsin’den Çiftlerin Hedefleri Terapist Tarafından Açıklanıyor

Özet

  • Lisanslı terapist Jonathan Decker, Hiccup ve Astrid’in Ejderhanı Nasıl Eğitirsin franchise sağlıklı bir çiftin mükemmel bir örneğidir.
  • Bunların “çift hedef” olmasının altı nedeni şunlardır: karşılıklı açık fikirlilik, iletişim, şakacı karşıtlığı anlamak. incitici alay, birleşik güçler, teşvik ve ekip çalışması.
  • Hıçkıdık ve Astrid arasındaki dinamik, serinin gerçekten de kalbidir ve canlı aksiyon Ejderhanı Nasıl Eğitirsin Filmin başarılı olması için bunu yakalaması gerekecek.


GÜNÜN EKRAN VİDEOSU

İÇERİĞE DEVAM ETMEK İÇİN KAYDIRIN

Lisanslı terapist Jonathan Decker, Hiccup ve Astrid’e göre Ejderhanı Nasıl Eğitirsin oldukça mükemmel bir eşleşme sağlar. 2010 yılında piyasaya sürülen Ejderhanı Nasıl Eğitirsin Chris Sanders ve Dean DuBlois tarafından yönetilen film, Cressida Cowell’in 2003 yılında çıkan aynı adlı kitabından gevşek bir şekilde uyarlanıyor. Son derece olumlu eleştirilerle karşılanan film, Hıçkıdık (Jay Baruchel) ile Astrid (American Ferrera) arasındaki ilişkinin tohumlarını atıyor ve bu ilişki, 2014 ve 2019’da vizyona giren iki devam filminde daha ayrıntılı olarak ele alınıyor.

Şimdi izleyiciler canlı aksiyonu beklerken Ejderhanı Nasıl Eğitirsin film, yakın zamanda yayınlanan bir video Sinema Terapisi YouTube kanalı, Hıçkıdık ve Astrid dinamiğinin neden bu kadar sağlıklı bir ilişkiyi temsil ettiğini açıklıyor.

Decker’a göre iki karakter, karşılıklı olarak açık fikirli olmalarından başlayarak, bir çift olarak başarı ve mutluluk için gerekli bazı unsurlara sahip. Hıçkıdık ve Astrid de iletişimseldir ve bu, her iki karakterin de şakacı alaycılıkla incitici alaycılık arasındaki farkı nasıl anladığıyla tamamlanır. Hıçkıdık ve Astrid’in güçlü bir çift olmasının diğer nedenleri arasında güçlü yönlerini nasıl birleştirdikleri, ne kadar cesaret verici ve destekleyici oldukları ve takım olarak nasıl çalıştıkları yer alıyor.

Hiccup ve Astrid’in İlişki Özellikleri

Karşılıklı açık fikirlilik

Güçlü iletişim

Şakacı ve incitici alay arasındaki farkı bilmek

Birleşik güçler

Teşvik edici ve destekleyici

Takım çalışması


Hiccup ve Astrid’in Dinamiği Canlı Aksiyonda Çok Önemli Ejderhanı Nasıl Eğitirsin

Ejderhanı Nasıl Eğitirsin'de Astrid gülümsüyor ve Hıçkıdık ileriye bakıyor

Her üç film de Ejderhanı Nasıl Eğitirsin üçleme eleştirmenlerce son derece iyi karşılandı. Filmler aynı zamanda izleyicilerde de büyük bir sıçrama yaptı ve üçü de gişede güçlü performans sergiledi. Göz kamaştırıcı animasyon ve eğlenceli seslendirme, başarılı olmalarının bir parçası olsa da, güçlü karakter dinamikleri, sonuçta serinin bu kadar başarılı olmasının nedenidir ve Hıçkıdık ve Astrid bunun merkezinde yer almaktadır.

İlk filmin sonu, güçlü bir çift olmak yerine Hıçkıdık ve Astrid’i daha da büyüme ve gelişmeye hazırlar. Bu, sonunda iki karakterin evlenmesiyle sonuçlanır. Ejderhanı Nasıl Eğitirsin 3 sona eriyor, ancak bundan önce karakterler tek tek ve birlikte yeni sorunlar ortaya çıktıkça test ediliyor. Daha da önemlisi, Hıçkıdık ve Astrid her zaman her konuda aynı fikirde olmuyorlar, ancak onları bu kadar güçlü bir ikili yapan da sorunlarına nasıl çözüm buldukları.

Canlı aksiyon Ejderhanı Nasıl Eğitirsin Mason Thames’i Hıçkıdık rolüne ve Nico Parker’ı Astrid rolüne seçtiler ve filmin ağırlığının büyük kısmı onların omuzlarında olacak. Her iki oyuncunun da geçmiş performansları cesaret verici bir işaret, ancak Hıçkıdık ve Astrid dinamiğinin başarısının büyük kısmı aynı zamanda senaristlik ve yönetmenlikten de gelecek. Canlı aksiyonun olup olmayacağı henüz bilinmiyor Ejderhanı Nasıl Eğitirsin Hıçkıdık ve Astrid dinamiğini çivileyecek ama animasyon filmlerindeki çift açıkça gerçek bir güç çiftini temsil ediyor.

Kaynak: Sinema Terapisi/ Youtube

Teknory

Tepkiniz nedir?

like

dislike

love

funny

angry

sad

wow