Barbie’nin “I’m Just Ken” Şarkısı, Yeni Videoda Ryan Gosling’in Viral Şarkıyı Söylemesiyle Noel Değişikliği Yaşıyor

Barbie yıldızı Ryan Gosling, Stereotypical Ken’in kanallık ettiği yeni bir videoda viral şarkıyı seslendirirken Noel esintili “I’m Just Ken” şarkısını söylüyor. Bu makale gelişmekte olan bir hikayeyi kapsamaktadır. Elimize ulaştıkça daha fazla bilgi ekleyeceğimizden bizi tekrar kontrol etmeye devam edin. Özet Ryan Gosling, viral hit şarkısı “I’m Just Ken”deki etkileyici ve abartılı performansıyla Basmakalıp Ken’e […]

Barbie’nin “I’m Just Ken” Şarkısı, Yeni Videoda Ryan Gosling’in Viral Şarkıyı Söylemesiyle Noel Değişikliği Yaşıyor

Barbie yıldızı Ryan Gosling, Stereotypical Ken’in kanallık ettiği yeni bir videoda viral şarkıyı seslendirirken Noel esintili “I’m Just Ken” şarkısını söylüyor.

Bu makale gelişmekte olan bir hikayeyi kapsamaktadır. Elimize ulaştıkça daha fazla bilgi ekleyeceğimizden bizi tekrar kontrol etmeye devam edin.

Özet

  • Ryan Gosling, viral hit şarkısı “I’m Just Ken”deki etkileyici ve abartılı performansıyla Basmakalıp Ken’e hayat veriyor.
  • Şarkı Barbie’nin en unutulmaz ve eğlenceli parçalarından biri haline geldi, Ken’in özünü yakaladı ve film dışında da popülerlik kazandı.
  • Atlantic Records’tan gelen şenlikli bir videoda Gosling, Noel ışıklarıyla çevrili “I’m Just Ken” şarkısını seslendiriyor ve Barbie’ye içten bir Noel mesajıyla bitiyor.


GÜNÜN EKRAN VİDEOSU

İÇERİĞE DEVAM ETMEK İÇİN KAYDIRIN

Barbie yıldız Ryan Gosling, “I’m Just Ken” şarkısını Noel için hayata geçirirken her duruma uygun bir şarkı haline getiriyor. Şarkı, dizinin en unutulmaz ve eğlenceli kısımlarından biri. Barbie Gosling’in etkileyici ve kasıtlı olarak olağanüstü performansı sayesinde Bu, Basmakalıp Ken’in özünü tam olarak yakalıyor. Hatta “I’m Just Ken” şarkının viral bir başarıya ulaşmasıyla film dışında da hit oldu.

Şuradan bir video: Atlantik Kayıtları Gosling’in Noel ışıklarıyla çevriliyken “I’m Just Ken” şarkısını söylediğini gösteriyor ve şarkıyı Gosling’in şu sözleriyle bitiriyor: “Mutlu Noeller, Barbie… her neredeysen.” Aşağıdaki videoya göz atın:

Gelmek için daha fazla…

Kaynak: Atlantik Kayıtları

Teknory