Barry Keoghan’ın Ünlü Rol Arkadaşı Batman’e Başlamadan 5 Yıl Önce Joker’i Oynayacağını Tahmin Ediyordu

Özet Barry Keoghan’ın Yarasaadam Ve Kutsal Geyiğin Öldürülmesi başrol oyuncusu Colin Farrell, Matt Reeves’in onu Batman’in baş düşmanı olarak seçmesinden beş yıl önce Keoghan’ın Joker rolünü üstleneceğini doğru bir şekilde tahmin etmişti. Yarasaadam‘nin sonu, gelecekteki devam filmlerinde Riddler, Joker ve diğer Arkham hastaları arasında potansiyel bir ekip oluşturuyor ancak Robert Pattinson’ın Kara Şövalyesi, Joker’le savaşamayabilir. […]

Barry Keoghan’ın Ünlü Rol Arkadaşı Batman’e Başlamadan 5 Yıl Önce Joker’i Oynayacağını Tahmin Ediyordu

Özet

  • Barry Keoghan’ın Yarasaadam Ve Kutsal Geyiğin Öldürülmesi başrol oyuncusu Colin Farrell, Matt Reeves’in onu Batman’in baş düşmanı olarak seçmesinden beş yıl önce Keoghan’ın Joker rolünü üstleneceğini doğru bir şekilde tahmin etmişti.
  • Yarasaadam‘nin sonu, gelecekteki devam filmlerinde Riddler, Joker ve diğer Arkham hastaları arasında potansiyel bir ekip oluşturuyor ancak Robert Pattinson’ın Kara Şövalyesi, Joker’le savaşamayabilir. Yarasaadam – Bölüm II.
  • Barry Keoghan’ın Joker’inin küçük bir yardımcı rolü olabilir Batman – Bölüm II potansiyel bir ana kötü adam rolünden önce Yarasaadam – Bölüm III.


GÜNÜN EKRAN VİDEOSU

İÇERİĞE DEVAM ETMEK İÇİN KAYDIRIN

Yarasaadam aktör Barry Keoghan, rol arkadaşı ve Penguin oyuncusu Colin Farrell’ın bir zamanlar DC filmindeki oyuncu kadrosunu doğru bir şekilde tahmin ettiğini açıkladı. Matt Reeves’in Yarasaadam Robert Pattinson’un Kara Şövalye’sinin Gotham’ın ikonik üç kötü adamıyla ilk kez kesişmesini konu alıyor: Riddler, Penguin ve Catwoman. Ancak dördüncü bir Batman düşmanı ortaya çıkıyor. YarasaadamRiddler’ın Joker’den başkası olmayan hücre arkadaşıyla tanıştığı son sahneler. Rağmen Yarasaadam Kara Şövalye’nin baş düşmanı ekranda tam olarak gösterilmese de silinmiş bir sahne, Matt Reeves’in yönettiği filmde Barry Keoghan’ın Joker’i canlandırdığını doğruluyor. Yarasaadam üçleme.

Barry Keoghan’ın sınırlı ekran süresi Yarasaadam Aktörün karakter için neler hazırladığının sadece küçük bir kısmı ama sanki potansiyeli yıllardır belliymiş gibi görünüyor. yakın zamanda GQ video (üzerinden Youtube), Barry Keoghan, Yorgos Lanthimos’u çekerken yaşadığı deneyimi anıyor Kutsal Geyiğin Öldürülmesiburada Penguen’i oynayan Colin Farrell’la birlikte rol aldı. Yarasaadam. Keoghan’a göre Farrell, eksantrik genç Martin Lang rolündeki performansından o kadar etkilenmişti ki şunları söyledi: “Muhtemelen bu karakterden sonra bir gün Joker’i oynayacaksın”. Aşağıdaki videoyu izleyin:


Barry Keoghan’ın Joker’i Batman 2’de Görünecek mi?

Robert Pattinson Batman'in devamı Joker Barry Keoghan

Hakkında çok az şey biliniyor Yarasaadam – Bölüm IIkonusu ve oyuncu kadrosu, ancak Yarasaadam‘nin sonu, Riddler ve Joker arasında nihai bir takım oluşturacak gibi görünüyor. Robert Pattinson’ın Batman’inin ilk devam filminde Barry Keoghan’ın Joker’iyle dövüşmesi pek olası değil çünkü böyle bir hikaye muhtemelen Christopher Nolan’ınkiyle çok fazla benzerliğe sahip olacaktır. Kara şövalye. Ayrıca, Batman’in haydut galerisinin, beyazperdede halihazırda birçok kez beyazperdeye aktarılan Joker’den daha ilginç bir tehdit oluşturabilecek başka birçok üyesi daha var.

Yine de Barry Keoghan’ın Joker’i hâlâ yardımcı karakter olabilir. Yarasaadam – Bölüm IImuhtemelen kendisini ve diğer hastaları Arkham’dan çıkarmak için hazırlanan bir planın arkasındaki beyni olarak. Aksi takdirde Keoghan’ın Joker’i, Batman’in yenmek için yardıma ihtiyaç duyduğunda başvurabileceği Arkham hastası olabilir. Yarasaadam – Bölüm II‘in ana kötü adamı. Sonuçta, Joker’in halihazırda Arkham’da olması, Batman’in kanun dışı kanun koyucu olarak kısa kariyerine rağmen kendisinin ve Batman’in zaten yerleşik bir geçmişe sahip olduğunu gösteriyor.

Joker’in rolü için başka bir olasılık Batman – Bölüm II Robert Pattinson’ın Batman’inin Barry Keoghan’ın Joker’ini tam olarak nasıl yakaladığını ve onu Arkham’a gönderdiğini gösteren ya da yüzündeki yara izini nasıl geliştirdiğini ve Joker kişiliğini nasıl benimsediğini ortaya koyan bir geri dönüş sahnesi olabilir. Alternatif olarak, Batman – Bölüm II kötü adam için daha büyük bir rol kuran başka bir kısa Joker kamera hücresini öne çıkarabilirdi. Batman – Bölüm IIIveya yeni görünümü tamamen atlayın ve bunun yerine ekleyin Yarasaadambir noktada silinen sahne Batman – Bölüm II‘in hikayesi.

Kaynak: GQ / Youtube

Önemli Çıkış Tarihleri

Teknory